Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > B klasa (Lubaczów)
Puchar Polski w podokręgu Jarosław2009-09-09 21:01:00 TC

Do kilku niespodzianek doszło w meczach I rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Jarosław. Największym zaskoczeniem były zwycięstwa Zrywu Młodów (B Lubaczów) oraz Wietlinu III (B Jarosław II) nad zespołami z "okręgówki".

Najciekawiej zapowiadające się starcie Sokoła Sieniawa z Polonią Przemyśl zostało przełożone. Nowego terminu jeszcze nie ustalono.


Pogórze Rokietnica - Czuwaj Przemyśl 2-4 (0-2)

0-1 Folwarski 23
0-2 Turek 36
1-2 Chlastawa 56
1-3 Gniatek 75
1-4 Folwarski 82
2-4 Pilawa 87


POGÓRZE: Lasek (46 Dusza) - Pięknik, Krysa (50 R. Skupień), Karuś, Strzelec - Pilawa, Bichajło, P. Skupień, Napora - Kuźlak, Chlastawa.
CZUWAJ: Sochacki - Szczęsny (46 Kapłon), Galanty, Kuźniarski (46 Niedziela), Górecki (46 Radojewski) - Zając, Adamski (70 Gniatek), Baran, Hanasko - Folwarski, Turek.

 

Łęk Ostrów - Skołoszów 2-3 (2-2)

Bramki: Oronowicz, Lepszy - Badowicz 2, A. Samborski.
ŁĘK: Stefanowski - Ł. Joniec, Homa, Czerwiński, Kusiński - Kwaśny, Broszko, K. Joniec, Oronowicz - Michalik, Lepszy.
SKOŁOSZÓW: Jasiejko (46 Buczkowski) - Andrejko, Przytuła, P. Trojnar, Pacuła - Samborski, J. Sobejko, G. Sobejko, S. Mazurkiewicz - Badowicz, D. Trojnar.

 

Juvenia Cieszanów - Pogoń/Sokół Lubaczów 2-4 (1-2)

Bramki: samobójcza Nieckarz, Witko - Hakało 2, Mularczyk, Dzierga.


JUVENIA: Godowski - A. Marciniszyn, Mazurkiewicz, Welc, Głowacki - Misztal, Jarosiewicz, Gancarz, Witko - Argasiński, Wiśniewski.
POGOŃ: Horodko - Nieckarz (46 Gacek), Dudzic, Pacuła, Jaremko - A. Hass (46 Mularczyk), P. Hass, M. Flis, Hołobud - Dzierga, Hakało.

 

Czarni Pawłosiów - Błękitni Grzęska 1-3 (0-1)

0-1 Domka 34

0-2 Solarz 67

0-3 P. Pieniążek 80

1-3 Tyka 81, karny

 

CZARNI: Bobowicz - J. Frużyński, G. Frużyński, Wota (46 Dziedzic), B. Szepelak - T. Szepelak (70 Jakubik), Słomiany, Żuk (46 Kasperski), Maciąga (60 Prokop) - Bednarz, Tyka.

BŁĘKITNI: Osmyk - Maj, Kiełbicki, Adam Krupa, Zając (46 Uberman) - Sawuła, Domka (75 Przeszłowski), Andrzej Krupa (66 Maj), W. Pieniążek (60 P. Pieniążek) - Pelc, Solarz.

 

Piast Tuczempy - Golbalux Wiązownica 2-0 (1-0)

1-0 Kłymak 16
2-0 Czub 47

 

Wesoła Zadąbrowie - Radymno 0-6 (0-4)

Bramki: Łamasz 3, Andruszko, Demski, Kurdybacha.

 

Wietlin III - Budowlani Szówsko 4-3 (1-2)

Bramki dla Budowlanych: Jagiełowicz 2, Jasiewicz.

 

Gacovia Gać - Wisłok Świętoniowa 1-2 (0-1)

Bramki dla Wisłoka: Konieczny, Czarny.

 

Bizon Medyka - Pogoń Małkowice 0-3 (0-1)

Bramki: Solarczyk 2, Wach.

 

Zryw Młodów - Czarni Oleszyce 5-2


TC


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty