Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Ekstraklasa
Oficjalna prezentacja nowej piłki Ekstraklasy2012-08-10 18:53:00

Piłka PUMA ESA PowerCat 1.12 została oficjalnie zaprezentowana w Warszawie. Takim modelem będą rozgrywane wszystkie meczu T-Mobile Ekstraklasy przez najbliższe dwa sezony

Firma PUMA Polska, jedna z największych na świecie firm z branży sportowej i Ekstraklasa SA podpisały umowę o współpracy na dwa kolejne sezony piłkarskie 2012/2013 i 2013/2014. PUMA Polska jest oficjalnym i jedynym dostawcą piłek meczowych. Na mocy umowy PUMA Polska zapewni także sprzęt sekcjom młodzieżowym wszystkich klubów Ekstraklasy.

 

Najnowsza piłka PUMA ESA PowerCat 1.12 (model podstawowy i jesienno-zimowy) staje się nową, oficjalną piłką Ekstraklasy. Wybór piłki nastąpił po testach przeprowadzonych wśród klubów i zawodników współpracujących z firmą PUMA Polska.


(PUMA Polska / Ekstraklasa SA)


Opis fotki
.




2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty