Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Ekstraklasa
Wiosenna rozgrzewka z Wisłą2012-03-26 18:22:00

Wszystkich kibiców "Białej Gwiazdy" klub zaprasza do piłkarskiej rozgrzewki przed hitowym pojedynkiem z Legią Warszawa! Akcja odbędzie się w środę, 28 marca, na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską.


Od godz. 11:00 do 17:00 na placu przed Galerią Krakowską będzie ustawiona specjalna wiślacka bramka. Każdy chętny będzie mógł sprawdzić prędkość swojego strzału dzięki bramce z profesjonalnym radarem oraz celność dzięki elektronicznej bramce Kick-Point. Najlepsi uczestnicy każdej godziny wygrają zaproszenia na mecz Wisła Kraków – Legia Warszawa! 


To jeszcze nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowane będą dla fanów. Od godz. 15:00 do 16:00 kibice będą mogli spotkać się z zawodnikami "Białej Gwiazdy"! Piłkarze będą w jury konkursu strzeleckiego, a być może także sami zmierzą się z kibicami.


Mecz pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa odbędzie się 30 marca o godz. 20:30. Bilety na to spotkanie można nabywać codziennie w Strefie Kibica w godz. 11:00-20:00. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj. 


Biuro Prasowe Wisły Kraków SA


bramka.jpg


2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty