Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Ekstraklasa
Trener Pasieka: Za łatwo traciliśmy bramki2011-10-01 21:51:00

Dariusz Pasieka (trener Cracovii):

- Zakładaliśmy, że ten mecz będzie wyglądał inaczej. Nie ulega wątpliwości, że spotkanie ułożyło się po myśli Lecha. Mam jednak pretensje do moich podopiecznych o to, w jaki sposób straciliśmy te bramki. Popełniliśmy proste błędy, które nie powinny nam się przytrafić. Lech jest drużyną, która takie okazje bezlitośnie wykorzystuje. W tym spotkaniu zabrakło nam pewności siebie, którą pokazaliśmy w Zabrzu. Dodatkowo szybko stracona bramka mocno nas zdeprymowała. Wszystkie zespoły więcej punktów zdobywają na własnym boisku, a my tymczasem ponosimy piątą porażkę przed własną publicznością.

 

Jose Mari Bakero (trener Lecha):

- To było fantastyczne spotkanie rozegrane na dobrym boisku przy fajnej atmosferze i tym bardziej cieszę się, że udało nam się je wygrać. Cracovia rozpoczęła bardzo zdecydowanie i agresywnie, z dużą dozą wiary we własne umiejętności. Nam jednak udało się szybko strzelić bramkę. Potem stwarzaliśmy kolejne okazje, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Po przerwie również wyszliśmy skoncentrowani i szybko podwyższyliśmy prowadzenie, po którym kontrolowaliśmy spotkanie. W meczu ze Śląskiem brakowało nam równowagi pomiędzy defensywą, a atakiem. Dziś byliśmy pod tym względem zdecydowanie lepsi.

st/lechpoznan.pl




2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty