Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Wiadomości siatkówka
Memoriał Wagnera za rok w Krakowie2020-07-22 18:04:00

XVIII edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera odbędzie się w terminie 9-11 lipca 2021 roku w Krakowie. Będzie generalnym sprawdzianem biało-czerwonych przed igrzyskami w Tokio. Polscy siatkarze swój pierwszy mecz w Japonii rozegrają już 24 lipca 2021 roku.


– Byliśmy gotowi na organizację naszej imprezy w ekspresowym tempie, szukaliśmy niestandardowych pomysłów. Uznaliśmy jednak, że w tym roku nie ma warunków, by impreza się odbyła. Bez naszych wspaniałych polskich fanów Memoriał nie ma sensu. Wspólnie z naszym wspaniałym partnerem – miastem Kraków uznaliśmy, że nie będziemy szli na żadne kompromisy czy półśrodki, chcemy najlepszej możliwej imprezy dla naszych kibiców. Stąd nasza wspólna decyzja, by XVIII edycję przełożyć na przyszły rok - mówi Cezary Mróz, wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera.


Przypomnijmy, że XVIII edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera miała się odbyć w krakowskiej TAURON Arenie, w dniach 9-11 lipca 2020 roku. Polska, Argentyna, Iran i Tunezja – tak wyglądała lista uczestników.


fundacjawagnera.pl (Marek Gwóźdź)

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty