Rajd Rzeszowski: Triumf Fina, pechowe cięcie Kasperczyka
Z liceum na oesy – Kuba Greguła rozpoczyna rywalizację w RSMP
06.08.2020 10:31 -
więcej »
Kasperczyk i Syty w Rajdzie Rzeszowskim
06.08.2020 10:28 -

Marma 29. Rajd Rzeszowski rozpocznie najkrótszy sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski od 1982 roku. Na starcie zawodów zaplanowanych na 6-8 sierpnia staną 82 załogi, w tym dwukrotni wicemistrzowie Polski – Tomasz Kasperczyk i Damian Syty w Volkswagenie Polo GTI R5.

więcej »
DTM: Kubica dwa razy czternasty
02.08.2020 15:17 -

Na belgijskim torze Spa-Francorchamps rozpoczął się sezon DTM, najważniejszej serii wyścigowej samochodów w Niemczech. Robert Kubica zajmował w oba dni 14. miejsce na 16 kierowców.

12.07.2020 18:38 -

Tomasz Kasperczyk i Damian Syty ukończyli 47. Rajd Bohemia – inauguracyjną rundę tegorocznych mistrzostw Czech. W stawce 86 załóg Polacy uplasowali się na 11. miejscu, będąc trzecią najlepszą załogą spoza Czech.

więcej »
Czeski sprawdzian Kasperczyka przed Rzeszowem
10.07.2020 18:09 -

Tomasz Kasperczyk zdecydował się na bardzo wymagający test i trening przed rozpoczęciem sezonu rajdowych mistrzostw Polski. Już w nadchodzący weekend załoga Tiger Energy Drink Rally Team wystartuje w Rajdzie Bohemia – inauguracyjnej rundzie czeskiego czempionatu.

więcej »
Gosia Rdest triumfuje na Torze Poznań
10.07.2020 10:25 -

W zakończonym przed rokiem na Torze Poznań sezonie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski zdobyła tytuł wicemistrza. Po dwóch rundach tegorocznej rywalizacji Gosia Rdest przewodzi już w klasyfikacji generalnej.