Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > A klasa (Dębica)

Victoria Ocieka - Głowaczowa 3-0 (0-0)

1-0 R. Zagórski 65
2-0 Dawid Proczek 75
3-0 Ochab 80
VICTORIA:
Pieprzak - Molek, R. Zagórski, Zaborniak, Król (83 Sabat) - B. Opiela, Perlik, Tułecki (71 Ochab), Pasko - Dawid Proczek, Ferfecki (66 Rudny).
GŁOWACZOWA: Dyliński - Gawle, Lipiński, Pyskaty, Daniek (70 Kowalski) - Czerwiec, Żarowski, Trojanowicz (46 Pych), Cielec (70 Piękoś) - Kołodziej, Knych.

- Od początku widać było, że ten kto pierwszy strzeli gola wygra mecz. To nam dopisało szczęście i możemy się cieszyć z trzech punktów - powiedział kierownik Victorii Sławomir Bezara. - Po stracie gola nie mieliśmy nic do stracenia i rzuciliśmy się do ataku. Chcąc uniknąć spadku musimy wygrywać i trzeba było zaryzykować. Wynik nie odzwierciedla jednak przebiegu meczu - dodał Krzysztof Kędzior z Głowaczowej. To nawet goście pierwsi stworzyli sobie wymarzoną sytuację, ale szczęścia zabrakło Czerwcowi. Po jego uderzeniu piłka trafiła w głowę Pieprzaka i szansa przepadła. Później miejscowi w kwadrans zdobyli trzy gole i zapewnili sobie komplet punktów, który pozwolił im oddalić się od strefy spadkowej.

(MIŁ)

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty