Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Juniorzy młodsi > Małopolska Liga JM
70 minut Stolarskiego, porażka z Norwegią2013-02-06 23:26:00

W drugim meczu turnieju w La Mandze piłkarska reprezentacja Polski U-17 (rocznik 1996) przegrała z Norwegią 0-1. Jedyny zawodnik z Małopolski, Paweł Stolarski (Wisła), grał 70 minut.

POLSKA: Mateusz Kuchta – Adrian Bielawski, Paweł Bochniewicz, Jan Bednarek, Arkadiusz Najemski (41 Mateusz Grzybek) – Paweł Stolarski (70 Michał Suchanek), Mateusz Wieteska (70 Patryk Parol), Michał Gałecki, Damian Rasak, Kamil Dankowski (41 Błażej Chouwer) – Kamil Anczewski (41 Oskar Zawada).

Drużyna trenera Roberta Wójcika bramkę straciła po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego Zymera Bytygi w 52. minucie. W drugiej połowie bliski wyrównania był Oskar Zawada. Grano 2x40 minut.

W ostatnim starciu turnieju Polska zagra w czwartek, 7 lutego, o godzinie 12 z gospodarzem majowych mistrzostw Europy U17 – Słowacją, która w drugim wtorkowym spotkaniu zremisowała z Danią 1-1.