Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Dwójka nowych piłkarzy w Niwie2012-02-01 10:54:00

Powoli wyjaśnia się sytuacja transferowa w Niwie Nowa Wieś. Do ekipy prowadzonej przez Andrzeja Tomalę oficjalnie dołączyła dwójka nowych zawodników - informuje strona klubowa.

 

Pierwszy z nich to Eryk Kozioł, który występuje na pozycji napastnika. Kozioł swoją przygodę z piłką nożną rozpoczynał w Skawie Wadowice, natomiast później grał w juniorach Podbeskidzia Bielsko-Biała. Ostatnim klubem w którym grał Kozioł to III-ligowy Beskid Andrychów, gdzie wystąpił w 9 spotkaniach w których trafiał do siatki rywali sześciokrotnie.

Eryk Kozioł to prywatnie bratanek Igora Kozioła - byłego zawodnika m.in. Polonii Warszawa, Zagębia Lubin czy też Groclinu Grodzisk Wlkp.

 

Drugi z nowych zawodników nazywa się Szymon Nowicki. Ten gracz rozpoczynał swoją przygodę z piłką nożną w kęckim Hejnale, skąd - podobnie jak Kozioł - trafił do juniorów Podbeskidzia Bielsko-Biała. Stamtąd przeniósł się do zespołu Polonii Bytom, gdzie występował w zespole Młodej Ekstraklasy. Ostatnim klubem Nowickiego był andrychowski Beskid. Nowicki od najmłodszych lat grał jako ofensywny zawodnik, jednak z biegiem czasu został cofnięty kolejno do pomocy i obrony. Dziś może występować w obu tych formacjach.

niwaseniorzy.futbolowo.pl




2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty