Kiosk
- Rozmowa z Moniką Kobylińską
- PIŁKA RĘCZNA. Biało-czerwoni bohaterami transferów
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Adam Sokołowski po raz 28. mistrzem Polski kibiców sportowych
- 48. MP Kibiców Sportowych już w sobotę w Gostyniu
- Ćwierćwiecze super kibica Stanisława Sienkiewicza
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski Mistrzem Mistrzów, podziękowania dla Stanisława Sienkiewicza
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025, eliminacje cd.
- OMNIBUS SPORTOWY. Kolejny triumf Adama Sokołowskiego
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025
W piątek, 2 stycznia, odbyła się 31. kolejka TAURON Hokej Ligi. Dwa hitowe mecze nie zawiodły oczekiwań.
W katowickiej Satelicie gospodarze po emocjonującym spotkaniu pokonali zdobywcę Pucharu Polski JKH GKS Jastrzębie, a Unia Oświęcim rozegrała kapitalny mecz przeciwko GKS Tychy. W trzecim dzisiejszym spotkaniu Pasy wygrały z sanoczanami, a kibice zobaczyli 10 bramek. W niedzielę w 32. kolejce m.in. katowiczanie zmierzą się z Unią. Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie polskihokej.tv.
W meczu GieKSa – JKH, goście pierwsi strzelili gola, wykorzystując grę w przewadze. Krążek do bramki wpakował kapitan reprezentacji Polski U20 Patryk Hanzel. Pierwsza tercja zakończyła się jednak prowadzeniem miejscowych 3:2. Kibice przeżyli prawdziwą huśtawkę nastrojów. Przy prowadzeniu 4:3, jastrzębianie mieli wyborne sytuacje, ale nie zdołali po raz kolejny trafić do bramki. Wicemistrzowie Polski wygrali 5:3. W bramce JKH wystąpił utalentowany 19-letni Kacper Michalski. Dzięki tej wygranej GieKSa awansowała na pierwsze miejsce w tabeli.
Mecz w Oświęcimiu także przysporzył mnóstwo wrażeń. Po pierwszej tercji goście z Tychów prowadzili 1:0 po bramce Filipa Komorskiego. Druga i trzecia odsłona należały już jednak do ekipy prowadzonej przez Roberta Kalabera. Najpierw Kacper Prokopiak wyrównał, a po tej bramce, zgodnie ze zwyczajem akcji Teddy Bear Toss, widzowie wrzucili na taflę mnóstwo maskotek. Później na 2:1 swój zespół wyprowadził Nick Moutrey. Alan Łyszczarczyk dał nadzieję tyszanom na dobry wynik, ale rozpędzona Unia zdobywała kolejne bramki, aby ostatecznie wygrać 5:2. Sporo goli, bo dziesięć, oglądali widzowie w Krakowie. Pasy wygrały z STS Sanok 7:3.
Jedno ze spotkań 31. kolejki odbyło się wcześniej, 18 listopada BS Polonia Bytom pokonał na wyjeździe KH Energa Toruń 4:2.
W niedzielę, 4 stycznia, czeka nas 32. kolejka, a w niej katowiczanie podejmą Unię, Polonia zagra z Cracovią, STS Sanok z Zagłębiem, a tyszanie z KH Energa. Wszystkie mecze rozpoczną się o 17:00.
Mecze TAURON Hokej Ligi są transmitowane na żywo na platformie polskihokej.tv. Aktualności, skróty oraz materiały wideo są publikowane na oficjalnej stronie www.polskihokej.eu oraz na polskihokej.tv.
31. kolejka TAURON Hokej Ligi
Piątek, 2 stycznia
GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie 5:3 (3:2, 1:1, 1:0)
Unia Oświęcim – GKS Tychy 5:2 (0:1, 2:0, 3:1)
Comarch Cracovia – STS Sanok 7:3 (2:2, 3:1, 2:0)
Kolejność: Katowice i Zagłębie po 58 pkt, Unia 56, Tychy 49, JKH 47, Toruń 42, Polonia 35, Cracovia 24, Sanok 0.
Biuro Prasowe PZHL



