Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Krosno)

Górnik Strachocina - Piast Miejsce Piastowe 1-2 (1-0)

1-2 Wilga 85

Sędziował P. Praisner (Krosno).
GÓRNIK: Boruta – Wroniak, Lechoczew, Koczera, Piotrowski, Patronik (46 Marcin Galant), Mogielany, Polucha, Opowicz, - Łuczka, Romerowicz (75 Michał Galant).

PIAST: Żmur – Dańczak, Grochowski, Wójcik, Cecuła – Olejarski (60 Delimat), Klatka, Pulnar, Wilga – Grzybała, Kozubal.

Gospodarze po pierwszej połowie powinni wygrywać 3-0. Niestety, z kilku wybornych okazji bramkowych udało im się strzelić tylko jednego gola. Te niewykorzystane bramkowe sytuacje zemściły się w II połowie. Krzysztof Wilga dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i z kompletu punktów cieszą się zawodnicy Piasta. Zwycięstwo z Górnikiem, dedykują oni choremu Andrzejowi Wildze, który pełni funkcję członka zarządu klubu.