Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Krosno)

Start Rymanów – Szarotka Uherce 1-5 (0-3)

0-4 Wojtaszek 54

1-4 Maślany 84

1-5 Pałysz 88

Żółte kartki: Kielar, Kijowski, Marszał, Krukar, Kolasiński oraz Klimek, Dyl, czerwona kartka: Kolasiński (druga żółta). Widzów 100.

START: Kielar (70 Gromada) – Kijowski, Kamiński, Pulnar, Niemczyk – Cetnarski, Marszał, Zima (74 Kubit), Kolasiński (56 Matkowski) – Maślany, Krukar (46 Penar).

SZAROTKA: Homa – Wojtaszek, Kwaśnik, Gierula, Pancerz – Pałysz, Krajewski, Jaremczuk, Osiniak – Klimek, Jakiel (46 Dyl).

Zanim się gospodarze dobrze rozgrzali na murawie, przegrywali już 0-1. Szybka akcja Szarotki, zagranie do Pancerza i ten silnym uderzeniem nie dał szans Kielarowi. Nieszczęścia chodzą parami – w ciągu niespełna czterech minut przyjezdni zdobyli kolejne dwie bramki i było praktycznie po meczu. W II połowie na boisku powiało groza, kiedy w starciu z jednym z piłkarzy Szarotki ucierpiał golkiper startu. Bramkarz Stracił przytomność, interweniowała karetka, która zawodnika zabrała do szpitala. Z uzyskanych informacji wynika na szczęście, że nic poważnego się nie stało i piłkarz przechodzi obecnie badania.