Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Krosno)

1-1 Rąpała 86
SKOŁYSZYN: Uchman – Turek, Bieniasz, Gutkowski (74 Ł. Furmanek), Jankowicz – M. Czochara, Zawisza, T. Walczyk, Krzysztofik (46 Hasiak) – Kędzior, Piotrowski (68 Tokarz), Rąpała.
KOTWICA: Paczosa – Gazda, Uliasz, Praizner, Gonet – Rogalski, Ochwat, Urbanek, Pojnar – Zych (76 Haznar), Balasa.
Żółte kartki: Rąpała - Gazda, Uliasz, Gonet. Widzów 300.

Choć w pierwszej połowie meczu Skołyszyn był drużyną lepszą, to goście byli bliżsi strzelenia gola. Piłka po ich strzale trafiła w słupek. Drugą odsłonę spotkania zdecydowanie lepiej rozpoczęli goście. Pojnar zachował przytomność w polu karnym i było 0-1. Chwilę później szczęście dopisało zawodnikom Skołyszyna, piłka po strzale przyjezdnych trafiła tym razem w poprzeczkę. Do wyrównania udało się jednak doprowadzić kilka minut przed końcem meczu.