Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Dębica)

Brzostowianka Brzostek - Ikarus Tuszów Narodowy 1-1 (0-0)

0-1 Pęgiel 54
1-1 Pezda 80
Sędziował Łukasz Mach (Rzeszów). Żółte kartki: S. Krajewski - Szady, Maziarz, Kaczmarczyk, Łuszcz, Polak, Gera. Czerwone kartki: Szady (72, za drugą żółtą), Łuszcz (80, za drugą żółtą). Widzów 100.
BRZOSTOWIANKA:
Mroczek - M. Krajewski, Wereszczyński, Florek, S. Krajewski (65 Staniszewski) - Porębski, Grela, Ryndak (55 Pezda), K. Krajewski - Stawarz, Juszkiewicz.
IKARUS: Polak - Szady, Łuszcz, Kosiński (63 Gruszka), Pęgiel - Gera, Dudek (79 Wójciak), Maziarz, Gałat (69 Bajorek) - Kaczmarczyk, Hadam.

Nie było ósmego kolejnego zwycięstwa Ikarusa. Lidera zatrzymała Brzostowianka, która tydzień temu przegrała w Raniżowie 3-9. Pierwsza połowa lepsza była od drugiej, ale to po przerwie padały gole. Goście wyprowadzili ładną kontrę, wyrównał strzałem z 5 metrów pod poprzeczkę Pezda. Ikarus walczył z rywalem i drobiazgowo prowadzącym spotkanie arbitrem. Goście kończyli w dziewiątkę, w I połowie Łukasz Mach wyrzucił na trybuny trenera Ikarusa Romana Borawskiego. Większość kartek nie wynikała z brutalnej gry, ale komentowania decyzji sędziowskich.