Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Dębica)

4-1 Szydło 90
NAGOSZYN
: Król - Misztal, Dmuchała, Starzyk, Szerszeń - Kalita, Sroka, Adamczak (80 Mazur), Wiszyński (65 Humański) - Kubisztal (65 Juchno), Szydło.
TEMPO: Szczypta - Wit, Babula, Urban, Grabiec - Stagraczyński (80 Sokół), Smykla, Zieliński, Kosiorowski - Wójciak, Wilk.
Sędziował Łukasz Pilch (Dębica). Żółte kartki: Sroka - Stagraczyński. Widzów 200.

Przed przerwą gospodarzom nic nie wychodziło, po zmianie stron w dwadzieścia minut strzelili cztery gole. Przy wszystkich asystował Mirosław Kalita! Do interesującego zdarzenia doszło przy okazji bramki na 2-1. Jej strzelec Kamil Adamczak chwilę wcześniej z powodu kontuzji sygnalizował zmianę. Po trafieniu do siatki natychmiast usiadł na ławce.