Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Dębica)

1-2 Kurcz 70
BRZEŹNICA
: Miś - Jaskot, Żarnowski, D. Poruczek, Fryz - Giełbaga, Kulig, Bielatowicz, Szajna (66 Bielański) - Hodur, Pacocha.
BRZOSTOWIANKA: Mroczek - Staniszewski, Potrzeba, Wereszczyński, Florek - Ryndak (75 Szukała), Winiarski (48 K. Krajewski), Kurcz (90 Pezda), Czekaj (85 D. Krajewski) - M. Krajewski, Grela.
Sędziował Paweł Pytko (Rzeszów). Żółte kartki: Giełbaga, Porzuczek - Staniszewski. Widzów 250.

Gospodarze przegrali arcyważny mecz z sąsiadem w tabeli i konkurentem w walce o utrzymanie, choć do przerwy powinni prowadzić 2-0. W 30 minucie do siatki gości trafił Dominik Porzuczek, ale potem karnego nie wykorzystał Adam Żarnowski. Niewykorzystane okazje zemściły się, bo w drugiej połowie Brzostowianka zdobyła dwa gole. Tego najważniejszego głową Rafał Kurcz.