Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Dębica)

Lechia Sędziszów Małopolski - Stal II Mielec 3-1 (1-1)

3-1 Pazdan 85
LECHIA
: Chmiel - Przybek, Ciskał, Rogóż, Branas - Godek, Zawisza (89 Filipek), Magdoń (46 Duduś), Frankiewicz - Idzik (80 Rumak), Pazdan.
STAL II: Zieliński - Kołacz, Marszałek, Stawarz, Kmuk - Radłowski, Krupiński, Borowski (85 Wrażeń), Hul - Wójtowicz, Gawryś.
Sędziował Remigiusz Bieda (Rzeszów). Żółte kartki: Frankiewicz - Kołacz, Stawarz, Kmuk, Hul. Widzów 300.

Zaczęło się sensacyjnie, gdyż po strzale Kołacza i kiksie bramkarza Stal objęła prowadzenie. Osiem minut później było już jednak 1-1. Kapitalnym uderzeniem z wolnego popisał się Frankiewicz. W II połowie Lechia podkręciła tempo i zdobyła kolejne dwa gole.