Góra Motyczna – Jamnica Dulcza Wielka 5-4 (4-0)

5-3 Kużdżał 80
5-4 Kużdżał 90
Sędziował Patryk Tylski z Mielca. Żółte Kartki: Michoń  - Kokoszka. Widzów 200.
Góra:
Ferfecki – Strzałka, M. Bała, Janusz (78 Sujdak), Kaczor – Ł. Kozioł, Raś, Michoń  (70 Bieszczad), Tęcza (72 Skóra) – B. Bała, M. Kozioł.
Jamnica: D. Skrzyniarz – Garncarz, M. Skrzyniarz, K. Skrzyniarz (46 Tabor), Kij (65 K. Giża) - Wolak, Frankowicz (78 Sobaj), Kużdżał, M. Szumny, M. Giża, Kokoszka.

W pierwszej połowie gospodarze robili na boisku co chcieli i tak naprawdę już w dwóch pierwszych kwadransach powinni strzelić 6-7 bramek. Skończyło się "tylko" na czterech. W drugiej połowie, ku zaskoczeniu kibiców Góry Motycznej, goście wzięli się do ostro do pracy i rozpoczęli pogoń za wynikiem. W końcówce meczu dwukrotnie trafił Kużdżał, ale na wyrównanie piłkarzom Jamnicy zabrakło juz czasu. Schodząc z boiska goście zebrali gromkie brawa od licznie przybyłej publiczności.