Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > Ekstraklasa
Kafarski po meczu z Widzewem: Byli zmęczeni, więc podziękowałem. Zabrakło? Tylko gola...2012-04-20 21:34:00

- Cracovia robiła wszystko, aby zdobyć upragnioną bramkę i wygrać. Zabrakło nam tylko gola - stwierdził po meczu z Widzewem trener Cracovii Tomasz Kafarski. Trudno się z nim zgodzić biorąc pod uwagi nawet najprostszą ze statystyk - liczbę celnych strzałów jego zespołu...


- Wszyscy zawodnicy opuszczali boisko mocno zmęczeni. Dali z siebie maksimum. Zabrakło nam gola, który dałby ważne zwycięstwo. Piłkarze otrzymali jednak ode mnie podziękowania, za to, że dali z siebie wszystko. Dziękujemy także kibicom za wsparcie. Postaramy się odwdzięczyć im w najbliższych derbach Krakowa - mówił Kafarski.

Radosław Mroczkowski, trener Widzewa oceniał: - Mecz był bardzo trudny dla jednej jak i drugiej drużyny. Każdy walczył dziś o komplet punktów. Nie możemy cieszyć się z zaprezentowanej jakości w grze. Mecz był zbyt szarpany, ale z drugiej strony można było tego się spodziewać. Po przerwie wyglądało to trochę lepiej i na pewno żałujemy sytuacji, którą sobie stworzyliśmy. Mogła dać nam ona coś więcej, niż tylko remis. Optymistyczne jest to, że w Krakowie zagrało kilku młodych zawodników, którzy nas nie zawiedli.
ST/widzew.pl


kafarski w 1363.jpg


WIADOMOŚCI

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty