Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Martyna Pajączek prezesem Widzewa2019-06-18 19:28:00

Nowym prezesem zarządu piłkarskiego Widzewa Łódź została Martyna Pajączek. Zastąpiła Jakuba Kaczorowskiego, który był na tym stanowisku od 1 marca br.


Nowa prezes Widzewa to osoba doskonale znana i ceniona w środowisku piłkarskim. Martyna Pajączek przez osiem lat (2011-2018) była prezesem Miedzi Legnica, z którą przebyła drogę od drugiej ligi do ekstraklasy. Pod jej rządami Miedź rozwijała się nie tylko sportowo, ale również organizacyjnie, co nie umknęło uwadze piłkarskiej centrali. W latach 2012-2016 Martyna Pajączek była członkiem komisji rewizyjnej Polskiego Związku Piłki Nożnej, a od 2016 roku zasiada w zarządzie PZPN-u (jako pierwsza kobieta w historii federacji). W tym samym roku objęła funkcję prezesa Pierwszej Ligi Piłkarskiej.


Zanim jednak Martyna Pajączek znalazła się w świecie piłki, ukończyła Uniwersytet Wrocławski i Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, z powodzeniem radząc sobie w świecie biznesu jako sprawny i aktywny menedżer, ekspert w dziedzinach zarządzania, marketingu i PR-u. Teraz jej olbrzymia wiedza i doświadczenie mają pomóc Widzewowi nawiązać do pięknych kart chlubnej przeszłości i odważnie tworzyć jego nową historię.


widzew.com

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty