Strona główna > Siatkówka > I liga mężczyzn
I liga siatkarzy: W pojedynku braci Sygułów górą ten z Będzina2011-11-05 22:21:00

Siatkarze Krakowskiej Akademii Wandy Instal przegrali wyjazdowy mecz w Będzinie. Na przeciwko siebie stanęli bracia Sygułowie - Dariusz z MOS-u i Mariusz z Wandy. Górą był Dariusz, Wanda fatalnie grała w dwóch pierwszych setach, za późno zerwała się do walki.

MKS MOS Interpromex Będzin - Krakowska Akademia Wanda Instal Kraków 3-1 (25:13, 25:14, 21:25, 25:23)

MKS: D.Syguła, Zarankiewicz, Kantor, Wójtowicz, Dzierżanowski, Szczygieł, Potera (libero) oraz Łapuszyński, Miller
KA Wanda: M.Syguła, Łukasik, Tepling, Tepling, Ferek, Mischke, Domonik, Mrozowski (libero) oraz Blachura, Pić, Szablewski, Dzierwa.

W dwóch pierwszych partiach goście zdobyli zaledwie 27 punktów. Po wyrównanym początku setów całkiem oddawali pole rywalom. Nie pomagały zmiany, przerwy. Nic Wandzie nie wychodziło, a będzinianom wprost przeciwnie - wszystko.
Krakowianie przebudzili się w trzeciej partii, którą rozstrzygnęli na swoją korzyść w końcówce, ale w czwartym secie końcówka należała do MOS-u. Wanda znów spadła na ostatnie miejsce w tabeli.