Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > I liga mężczyzn > Wiadokosci I liga mężczyzn
I LIGA SIATKARZY: wyniki, tabela, terminarz2010-05-15 21:50:00

Play-off w I lidze siatkarzy

I runda play-off

 

O miejsca 1-4 (do 3 zwycięstw)

19.04.2010 Trefl Gdańsk - Avia Świdnik 3-2 (25-20, 24-26, 22-25, 25-18, 15-10)
20.04.2010 Trefl Gdańsk - Avia Świdnik 3-1 (25-17, 22-25, 25-15, 25-17)
24.04.2010 Avia Świdnik - Trefl Gdańsk 2-3 (21-25, 25-18, 25-23, 16-25, 12-15)

W play-off 3-0 dla Trefla.

 

 

20.04.2010 Fart Kielce - Joker Piła 3-2 (25-19, 25-16, 20-25, 22-25, 17-15)
21.04.2010 Fart Kielce - Joker Piła 3-0 (26-24, 26-24, 25-19)
24.04.2010 Joker Piła - Fart Kielce 2-3 (20-25, 25-23, 18-25, 25-17, 13-15)

W play-off 3-0 dla Farta.

 

O 1. miejsce (do trzech zwycięstw):

01.05 Trefl Gdańsk - Fart Kielce 3-0 (25-17, 25-23, 26-24)
02.05 Trefl Gdańsk - Fart Kielce 1-3 (23-25, 20-25, 25-23, 23-25)

08.05 Fart Kielce -Trefl Gdańsk 3-0 (25-21, 25-18, 25-21)

09.05 Fart Kielce -Trefl Gdańsk 1-3 (22-25, 25-16, 23-25, 22-25)

11.05 Trefl - Fart 2-3 (25-23, 18-25, 25-17, 40-42, 9-15)

Awans Farta do Plusligi, Trefl zagra z Jadarem Radom o miejsce w ekstraklasie

 

Baraż o miejsce w ekstraklasie (do 3 zwycięstw)
15.05.2010 Jadar Radom - Trefl Gdańsk 3-1 (25-19, 23-25, 31-29, 25-16)
16.05.2010 Jadar Radom - Trefl Gdańsk 
22.05.2010 Trefl Gdańsk - Jadar Radom

 

O 3. miejsce (do dwóch zwycięstw)

Joker Piła - Avia Świdnik 2-3 (25-23, 25-20, 20-25, 20-25, 12-15)
Joker Piła     Avia Świdnik 1-3  (15-25, 25-21, 30-32, 21-25)

O miejsca 5-8

Kolejnośc turnieju z udziałem Orła Międzyrzecz, AZS PWSZ Nysa, GTPS Gorzów Wlkp., BBTS Bielsko-Biała.

5.    GTPS Gorzów Wlkp.   
6.     BBTS Bielsko-Biała
7.     MKS Orzeł Międzyrzecz
8.     AZS PWSZ Nysa

O miejsca 9-12 (do 3 zwycięstw)

09.04 Ślepsk Suwałki - Morze Bałtyk Szczecin 3-1 (25-19, 17-25, 27-25, 25-20)
10.04 Ślepsk Suwałki - Morze Bałtyk Szczecin 3-2 (25-13, 16-25, 25-17, 18-25, 17-15)
24.04 Morze Bałtyk Szczecin - Ślepsk Suwałki 3-2 (22-25, 25-21, 21-25, 25-23, 15-10)
25.04 Morze Bałtyk Szczecin- Ślepsk Suwałki 3-0 (25-18, 25-23, 25-17)
28.04 Ślepsk Suwałki - Morze Bałtyk Szczecin

 

19.04 Energetyk Jaworzno - Pronar Parkiet Hajnówka 2-3 (25-10, 21-25, 25-16, 18-25, 13-15)
20.04 Energetyk Jaworzno - Pronar Parkiet Hajnówka 3-0 (25-19, 25-14, 25-19)
24.04 Pronar Parkiet Hajnówka - Energetyk Jaworzno 3-2 (21-25, 25-23, 27-25, 21-25, 15-11)
24.04 Pronar Parkiet Hajnówka - Energetyk Jaworzno 2-3 (22-25, 25-22, 21-25, 25-23, 6-15)
28.04  Energetyk Jaworzno - Pronar Parkiet Hajnówka

 

II runda play-off

O miejsca 1-2 (do 3 zwycięstw)

1.05 Trefl Gdańsk - Fart Kielce
2.05 Trefl Gdańsk - Fart Kielce
8.05 Fart Kielc - Trefl Gdańsk
9.05
11.05

O miejsca 3-4, 5-6, 7-8

01.05.2010
02.05.2010

Terminarz I ligi siatkarzy

 

1. Trefl Gdańsk
24 62 69-26
2. Fart Kielce
24 52 58-31
3. Joker Piła
24 51 58-32
4. Avia Świdnik
24 40 50-41
5.

Orzeł Międzyrzecz

24 36 49-51
6. GTPS Gorzów Wlkp. 24 35 47-50
7. BBTS Bielsko Biała 24 32 45-52
8.

AZS PWSZ Nysa

24 31 45-52
9.

Ślepsk Suwałki

24 30 42-47
10. Energetyk Jaworzno 24 30 38-50
11. Pronar Hajnówka
24 25 34-54
12. SMS PZPS I Spała
24 22 34-59
13. Morze Bałtyk Szczecin
24 22 32-56

1. kolejka - 10 października

SMS PZPS I Spała - BBTS Bielsko-Biała 2-3 (28-26, 25-20, 24-26, 14-25, 8-15)
Joker Piła - Avia Świdnik 3-2 (25-22, 21-25, 25-18, 20-25, 15-9)
Orzeł Międzyrzecz - AZS PWSZ Nysa 3-0 (25-18, 25-20, 25-21)
Fart Kielce - Pronar Hajnówka 3-0 (25-18, 25-20, 25-22)
Morze Bałtyk Szczecin - GTPS Gorzów Wlkp. 2-3 (14-25, 23-25, 25-20, 25-21, 11-15)
Ślepsk Suwałki - Energetyk Jaworzno 3-1 (25-19, 25-23, 19-25, 25-19)

Trefl Gdańsk pauzował

2. kolejka - 17 października

Energetyk Jaworzno - Morze Bałtyk Szczecin 3-1 (25-21, 23-25, 25-12, 25-20)
GTPS Gorzów Wlkp. - Fart Kielce 2-3 (25-20, 25-22, 23-25, 13-25, 17-19)
Pronar Hajnówka    Orzeł Międzyrzecz 1-3 (25-22; 25-27; 20-25; 26-28)
AZS PWSZ Nysa - Joker Piła 1-3 (28-26, 18-25, 20-25, 23-25)
Avia Świdnik - SMS PZPS I Spała 3-2 (28-30, 25-18, 25-14, 15-25, 18-16)
BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk 3-2 (17-25, 25-16, 21-25, 25-17, 15-13)

Ślepsk Suwałki pauzował

3. kolejka - 24 października

Trefl Gdańsk - Avia Świdnik 3-0 (25-14, 25-23, 25-22)
SMS PZPS I Spała - AZS PWSZ Nysa  3-1 (21-25, 25-18, 28-26, 25-18)
Joker Piła - Pronar Hajnówka 3-0 (26-24, 25-23, 25-14)
Orzeł Międzyrzecz - GTPS Gorzów Wlkp. 1-3 (21-25, 25-22, 18-25, 22-25)
Fart Kielce - Energetyk Jaworzno 3-1 (20-25, 25-20, 25-20, 25-23)
Morze Bałtyk Szczecin - Ślepsk Suwałki 3-0 (25-23, 25-19, 25-21)

BBTS Bielsko-Biała pauzuje

4. kolejka - 31 października

Ślepsk Suwałki - Fart Kielce 1-3 (25-19, 20-25, 23-25, 22-25)
Energetyk Jaworzno - Orzeł Międzyrzecz 1-3 (25-27, 25-23, 23-25, 25-27)
GTPS Gorzów Wlkp. - Joker Piła     3-2 (25-23, 25-22, 14-25, 23-25, 15-13)
Pronar Hajnówka - SMS PZPS I Spała  2-3 (28-26, 20-25, 25-21, 21-25, 10-15)
AZS PWSZ Nysa - Trefl Gdańsk 1-3 (12-25, 20-25, 26-24, 15-25)
Avia Świdnik - BBTS Bielsko-Biała  0-3 (22-25, 22-25, 18-25)

Morze Bałtyk Szczecin pauzuje

5. kolejka - 7 listopada

BBTS Bielsko-Biała - AZS PWSZ Nysa 3-1 (25-15, 16-25, 25-21, 26-24)
Trefl Gdańsk - Pronar Hajnówka 2-3 (33-35, 18-25, 25-21, 25-20, 15-11)
SMS PZPS I Spała - GTPS Gorzów Wlkp. 1-3 (25-22, 19-25, 23-25, 20-25)
Joker Piła - Energetyk Jaworzno 3-0 (25-20, 25-23, 25-16)
Orzeł Międzyrzecz - Ślepsk Suwałki 3-1 (25-22, 22-25, 25-20, 25-19)
Morze Bałtyk Szczecin - Fart Kielce 0-3 (23-25, 23-25, 20-25)

Avia Świdnik pauzuje

6. kolejka - 14 listopada

Morze Bałtyk Szczecin - Orzeł Międzyrzecz 3-2 (25-23, 19-25, 22-25, 25-18, 15-11)
Ślepsk Suwałki - Joker Piła 3-0 (25-21, 25-21, 25-23)
Energetyk Jaworzno - SMS PZPS I Spała 3-2 (22-25, 25-20, 30-32, 25-16, 15-10
GTPS Gorzów Wlkp. - Trefl Gdańsk 1-3 (25-16, 15-25, 22-25, 20-25)
Pronar Hajnówka - BBTS Bielsko-Biała 3-1 (25-21, 25-18, 21-25, 26-24)
AZS PWSZ Nysa - Avia Świdnik 0-3 (19-25, 22-25, 24-26)

Fart Kielce pauzuje

7. kolejka - 18 listopada

Avia Świdnik - Pronar Hajnówka 3-0 (25-19, 27-25, 25-20)
BBTS Bielsko-Biała - GTPS Gorzów Wlkp 3-1 (25-22, 15-25, 25-22, 25-19)
Trefl Gdańsk - Energetyk Jaworzno 3-1 (25-14, 20-25, 25-21, 25-20)
SMS PZPS I Spała - Ślepsk Suwałki 0-3 (21-25, 15-25, 21-25)
Joker Piła - Morze Bałtyk Szczecin 3-0 (25-15, 25-18, 25-16)
Orzeł Międzyrzecz - Fart Kielce 0-3 (15-25, 25-27, 15-25)

AZS PWSZ Nysa  pauzuje

8. kolejka - 21 listopada

Fart Kielce - Joker Piła 3-0 (25-20, 25-23, 26-24)
Morze Bałtyk Szczecin - SMS PZPS I Spała 3-1 (23-25, 25-22, 29-27, 25-21)
Ślepsk Suwałki - Trefl Gdańsk 0-3 (20-25, 17-25, 24-26)
Energetyk Jaworzno - BBTS Bielsko-Biała 3-1 (25-22, 25-22, 22-25, 25-17)
GTPS Gorzów Wlkp. - Avia Świdnik 0-3 (17-25, 21-25, 21-25)
Pronar Hajnówka - AZS PWSZ Nysa 2-3 (19-25, 25-14, 24-26, 25-23, 12-15)

Orzeł Międzyrzecz pauzuje

9. kolejka -28 listopada

AZS PWSZ Nysa - GTPS Gorzów Wlkp. 1-3 (24-26, 25-21, 20-25, 20-25)
Avia Świdnik - Energetyk Jaworzno 3-1 (23-25, 29-27, 25-23, 25-20)
BBTS Bielsko-Biała - Ślepsk Suwałki 3-1 (26-24, 19-25, 25-17, 25-20)
Trefl Gdańsk - Morze Bałtyk Szczecin 3-0 (25-15, 25-14, 25-14)
SMS PZPS I Spała - Fart Kielce 1-3 (12-25, 25-22, 16-25, 17-25)
Joker Piła - Orzeł Międzyrzecz 3-2 (23-25, 27-25, 25-21, 19-25, 15-9)

Pronar Hajnówka  pauzuje

10. kolejka - 5 grudnia

Orzeł Międzyrzecz - SMS PZPS I Spała  3-2 (25-22, 25-20, 21-25, 23-25, 15-10)
Fart Kielce - Trefl Gdańsk  1-3 (22-25, 25-20, 20-25, 22-25)
Morze Bałtyk Szczecin - BBTS Bielsko-Biała 2-3 (23-25, 25-21, 22-25, 25-22, 15-17)
Ślepsk Suwałki - Avia Świdnik  0-3 (16-25, 22-25, 23-25)  
Energetyk Jaworzno - AZS PWSZ Nysa  0-3 (21-25, 19-25, 23-25)
GTPS Gorzów Wlkp. - Pronar Hajnówka  3-2 (25-22, 23-25, 25-21, 24-26, 15-12)

Joker Piła pauzuje

11. kolejka -12 grudnia

Pronar Hajnówka - Energetyk Jaworzno  3-0 (27-25, 25-18, 25-20)
AZS PWSZ Nysa - Ślepsk Suwałki  3-1 (25-19, 25-19, 21-25, 25-18)
Avia Świdnik - Morze Bałtyk Szczecin  3-0 (25-19, 25-21, 25-17)
BBTS Bielsko-Biała - Fart Kielce  1-3 (22-25, 17-25, 25-20, 19-25)
Trefl Gdańsk - Orzeł Międzyrzecz 3-2 (21-25, 25-18, 25-12, 22-25, 15-13)
SMS PZPS I Spała - Joker Piła 1-3 (25-20, 24-26, 25-20, 25-22)

GTPS Gorzów Wlkp. pauzuje

12. kolejka - 16 grudnia

Joker Piła - Trefl Gdańsk 2-3 (25-23, 25-19, 22-25, 27-29, 9-15)
Orzeł Międzyrzecz - BBTS Bielsko-Biała  3-2 (25-22, 23-25, 25-21, 17-25, 15-12)
Fart Kielce - Avia Świdnik   0-3 (25-27, 22-25, 10-25)
Morze Bałtyk Szczecin - AZS PWSZ Nysa  3-2 (25-21, 21-25, 20-25, 25-23, 16-14)
Ślepsk Suwałki - Pronar Hajnówka   0-3 (15-25, 19-25, 19-25)
Energetyk Jaworzno - GTPS Gorzów Wlkp.  3-1 (25-22, 25-18, 23-25, 25-23)

SMS PZPS I Spała  pauzuje

13. kolejka - 19 grudnia

GTPS Gorzów Wlkp. - Ślepsk Suwałki 3-1 (25-20, 25-20, 20-25, 25-21)
Pronar Parkiet Hajnówka - Morze Bałtyk Szczecin 3-0 (25-18, 25-21, 25-23)
AZS PWSZ Nysa - Fart Kielce  2-3 (25-20, 25-27, 22-25, 25-22, 10-15)
Avia Świdnik - Orzeł Międzyrzecz  1-3 (25-23, 23-25, 23-25, 23-25)
BBTS Bielsko-Biała - Joker Piła 2-3 (25-21, 25-27, 24-26, 25-22, 3-15)
Trefl Gdańsk - SMS PZPS I Spała 3-0 (25-12, 25-21, 25-17)

Energetyk Jaworzno pauzuje

14. kolejka - 9 stycznia 2010

BBTS Bielsko-Biała - SMS PZPS I Spała 0-3 (21-25, 21-25, 22-25)
Avia Świdnik - Joker Piła 3-1 (25-21, 15-25, 26-24, 25-22)
AZS PWSZ Nysa - Orzeł Międzyrzecz 3-1 (25-19, 20-25, 25-19, 25-22)
Pronar Parkiet Hajnówka    - Fart Kielce 0-3 (23-25, 18-25, 23-25)
GTPS Gorzów Wlkp. - Morze Bałtyk Szczecin 3-1 (16-25, 25-14, 25-18, 25-15)
Energetyk Jaworzno - Ślepsk Suwałki 3-1 (25-27, 28-26, 25-17, 15-17)

Trefl Gdańsk pauzuje

15. kolejka - 16 stycznia

Morze Bałtyk Szczecin    Energetyk Jaworzno 3-0 (28-26, 25-21, 25-20)
Fart Kielce - GTPS Gorzów Wlkp.    3-0 (25-16, 25-20, 25-18)
Orzeł Międzyrzecz - Pronar Parkiet Hajnówka 3-1 (23-25, 25-21, 25-20, 25-22)
Joker Piła - AZS PWSZ Nysa 2-3 (25-23, 15-25, 22-25, 25-21, 13-15)
SMS PZPS I Spała - Avia Świdnik  0-3 (20-25, 22-25, 27-29)
Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała 3-2 (30-28, 25-27, 25-22, 23-25, 15-11)

Ślepsk Suwałki pauzuje

16. kolejka - 23 stycznia

Avia Świdnik - Trefl Gdańsk 3-2 (27-25, 25-18, 19-25, 19-25, 24-22)
AZS PWSZ Nysa - SMS PZPS I Spała 1-3 (23-25, 26-24, 23-25, 23-25)
Pronar Parkiet Hajnówka - Joker Piła 0-3 (14-25, 22-25, 25-27)
GTPS Gorzów Wlkp. - Orzeł Międzyrzecz 3-0 (25-18, 25-22, 25-22)
Energetyk Jaworzno - Fart Kielce 3-0 (25-16, 25-19, 25-18)
Ślepsk Suwałki - Morze Bałtyk Szczecin 3-2 (18-25, 25-22, 21-25, 28-26, 15-12)

BBTS Bielsko-Biała pauzuje

17. kolejka - 30 stycznia

Fart Kielce - Ślepsk Suwałki 3-2 (25-23, 23-25, 23-25, 25-15, 15-11)
Orzeł Międzyrzecz - Energetyk Jaworzno 2-3 (25-23, 18-25, 21-25, 25-21, 18-20)
Joker Piła - GTPS Gorzów Wlkp. 3-0 (25-17, 25-23, 25-23)
SMS PZPS I Spała - Pronar Parkiet Hajnówka 3-1 (18-25, 25-19, 26-24, 25-16)
Trefl Gdańsk - AZS PWSZ Nysa 3-1 (21-25, 25-23, 25-19, 25-23)
BBTS Bielsko-Biała - Avia Świdnik 2-3 (22-25, 25-23, 20-25, 25-17, 10-15)

Morze Bałtyk Szczecin pauzuje

18. kolejka -  3 lutego

AZS PWSZ Nysa- BBTS Bielsko-Biała 3-1 (20-25, 25-20, 25-20, 25-22)
Pronar Parkiet Hajnówka - Trefl Gdańsk 0-3 (21-25, 18-25, 22-25)

12.03 GTPS Gorzów Wlkp. - SMS PZPS I Spała 3-2 (28-26, 25-13, 21-25, 24-26, 15-9)
Energetyk Jaworzno - Joker Piła 0-3 (21-25, 20-25, 16-25)
Ślepsk Suwałki - Orzeł Międzyrzecz 3-2    (25-19, 25-23, 27-29, 24-26, 16-14)

Fart Kielce - Morze Bałtyk Szczecin 3-1 (26-24, 25-14, 21-25, 25-18)
Avia Świdnik pauzuje

19. kolejka - 13 lutego

Orzeł Międzyrzecz - Morze Bałtyk Szczecin 3-0 (25-19, 25-15, 25-19)
Joker Piła - Ślepsk Suwałki 3-1 (18-25, 25-16, 25-20, 25-16)
SMS PZPS I Spała - Energetyk Jaworzno 0-3 (17-25, 17-25, 13-25)
Trefl Gdańsk - GTPS Gorzów Wlkp. 3-0 (25-15, 25-21, 31-29)
BBTS Bielsko-Biała - Pronar Parkiet Hajnówka 0-3 (24-26, 24-26, 23-25)
Avia Świdnik - AZS PWSZ Nysa 0-3 (24-26, 25-27, 21-25)

Fart Kielce pauzuje

20. kolejka - 17 lutego

Pronar Parkiet Hajnówka - Avia Świdnik 3-1 (25-20, 25-16, 19-25, 26-24)
GTPS Gorzów Wlkp. - BBTS Bielsko-Biała 3-2 (25-16, 20-25, 28-26, 22-25, 17-15)
Energetyk Jaworzno - Trefl Gdańsk 0-3 (17-25, 20-25, 22-25)
Ślepsk Suwałki - SMS PZPS I Spała 3-0 (25-20, 25-14, 25-14)
Morze Bałtyk Szczecin - Joker Piła 1-3 (21-25, 25-23, 22-25, 16-25)
Fart Kielce - Orzeł Międzyrzecz 3-0 (25-17, 25-20, 28-26)

AZS PWSZ Nysa pauzuje

21. kolejka - 27 lutego

Joker Piła - Fart Kielce 3-0 (25-23, 25-17, 25-21)
SMS PZPS I Spała - Morze Bałtyk Szczecin 3-0 (25-23, 26-24, 25-21)
Trefl Gdańsk - Ślepsk Suwałki 3-1 (27-25, 18-25, 25-18, 25-21)
BBTS Bielsko-Biała - Energetyk Jaworzno 3-0 (25-17, 25-21, 25-23)
Avia Świdnik - GTPS Gorzów Wlkp. 3-1 (25-20, 25-22, 24-26, 25-19)
AZS PWSZ Nysa - Pronar Parkiet Hajnówka 3-1 (25-16, 21-25, 25-20, 25-23)

Orzeł Międzyrzecz pauzuje

22. kolejka - 3 marca

GTPS Gorzów Wlkp.- AZS PWSZ Nysa 3-2  (24-26, 25-23, 18-25, 25-21, 15-10)
Energetyk Jaworzno - Avia Świdnik 3-1 (25-21, 24-26, 25-18, 25-15)
Ślepsk Suwałki    BBTS Bielsko-Biała 3-0 (25-23, 25-15, 25-22)
Morze Bałtyk Szczecin    Trefl Gdańsk 1-3 (19-25, 25-21, 20-25, 20-25)

10.03 Fart Kielce - SMS PZPS I Spała 3-0 (25-21, 25-22, 25-21)
Orzeł Międzyrzecz    Joker Piła 1-3 (19-25, 25-23, 19-25, 12-25)
Pronar Parkiet Hajnówka pauzuje

 

23. kolejka - 6 marca

SMS PZPS I Spała - Orzeł Międzyrzecz 1-3 (17-25, 25-22, 16-25, 23-25)
Trefl Gdańsk - Fart Kielce 3-1 (25-23, 22-25, 26-24, 25-17)
BBTS Bielsko-Biała - Morze Bałtyk Szczecin 3-0 (25-22, 25-16, 25-23)
Avia Świdnik - Ślepsk Suwałki 3-2 (25-19, 21-25, 25-22, 24-26, 25-23)
AZS PWSZ Nysa - Energetyk Jaworzno 2-3 (25-15, 21-25, 25-22, 20-25, 11-15)
Pronar Parkiet Hajnówka - GTPS Gorzów Wlkp. 3-2 (21-25, 26-28, 25-15, 25-19, 21-19)

Joker Piła pauzuje

24. kolejka - 13 marca

Energetyk Jaworzno - Pronar Parkiet Hajnówka 3-0 (25-17, 25-16, 25-18)
Ślepsk Suwałki - AZS PWSZ Nysa 3-0 (25-20, 25-21, 30-28)
Fart Kielce - BBTS Bielsko-Biała 3-1 (25-22, 24-26, 25-21, 25-17)
Orzeł Międzyrzecz - Trefl Gdańsk 2-3 (25-22, 26-28, 25-22, 19-25, 12-15)
Joker Piła - SMS PZPS I Spała 3-0 (25-20, 25-21, 29-27)

Morze Bałtyk Szczecin - Avia Świdnik 3-0 (25-21, 25-22, 25-20)
GTPS Gorzów Wlkp. pauzuje

25. kolejka - 20 marca

Trefl Gdańsk - Joker Piła 3-0 (25-21, 25-10, 27-25)
BBTS Bielsko-Biała - Orzeł Międzyrzecz 3-1 (25-23, 29-27, 20-25, 25-19)
Avia Świdnik - Fart Kielce 1-3 (25-20, 22-25, 13-25, 19-25)
AZS PWSZ Nysa - Morze Bałtyk Szczecin 3-0 (25-18, 25-18, 25-21)
Pronar Parkiet Hajnówka - Ślepsk Suwałki 0-3 (28-30, 21-25, 18-25)

GTPS Gorzów Wlkp. - Energetyk Jaworzno 3-0 (25-18, 25-16, 25-20)
SMS PZPS I Spała pauzuje

26. kolejka - 27 marca

Ślepsk Suwałki - GTPS Gorzów Wlkp. 3-0 (25-16, 25-18, 25-19)
Morze Bałtyk Szczecin - Pronar Parkiet Hajnówka 3-0 (25-19, 25-20, 25-21)
Fart Kielce - AZS PWSZ Nysa 2-3 (26-24, 26-24, 20-25, 22-25, 9-15)
Orzeł Międzyrzecz  - Avia Świdnik 3-2 (25-22, 25-21, 21-25, 23-25, 15-8)
Joker Piła  - BBTS Bielsko-Biała 3-0 (25-23, 25-14, 25-21)
SMS PZPS I Spała  - Trefl Gdańsk 1-3 (20-25, 25-23, 18-25, 16-25)
Energetyk Jaworzno pauzuje




REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty