Strona główna > Piłka nożna > Reprezentacja
Andora pokonana, biało-czerwoni w barażach
12.11.2021 23:44 -

Piłkarska reprezentacja Polski pokonała w wyjazdowym meczu Andorę 4-1 i zapewniła sobie udział w barażach o awans do finałów MŚ, które odbędą się w marcu przyszłego roku.

więcej »
Biało-czerwoni blisko baraży
12.10.2021 23:42 -

Piłkarska reprezentacja Polski pokonała w Tiranie Albanię 1-0 w eliminacjach MŚ. Po golu Karola Świderskiego mecz został przerwany na ponad 20 minut, gdyż miejscowi kibice rzucali na boisko różne przedmioty.

więcej »
Łzy Fabiańskiego, 5-0 z San Marino
09.10.2021 23:00 -

Piłkarska reprezentacja Polski pokonała San Marino 5-0 w eliminacjach mistrzostw świata. Po raz ostatni, 57., w barwach narodowych zagrał Łukasz Fabiański. Zszedł z boiska w... 57. minucie, ze łzami wzruszenia na policzkach.

03.09.2021 00:02 -

Piłkarska reprezentacja Polski pokonała w eliminacjach MŚ Albanię 4-1. Biało-czerwoni oddali cztery celne strzały i zdobyli cztery gole. Najlepszy na boisku był Robert Lewandowski, który zanotował 70. trafienie w narodowych barwach, a ponadto popisał się kapitalną akcją sfinalizowaną przez Grzegorza Krychowiaka.

23.06.2021 22:00 -

Piłkarska reprezentacja Polski pożegnała UEFA EURO, przegrywając ze Szwecją 2-3. Oba gole zdobył Robert Lewandowski. Biało-czerwoni zajęli ostatnie miejsce w grupie E.

więcej »
EURO: Remis z Hiszpanią
20.06.2021 00:23 -

Piłkarska reprezentacja Polski w drugim meczu EURO zremisowała w Sewilli z Hiszpanią 1-1. Biało-czerwoni zachowali szansę na awans do dalszej fazy turnieju, muszą jednak wygrać ze Szwecją.