Strona główna > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Primera Division
Barcelona remisuje z Sevillą, Messi nie wykorzystał karnego! Levante liderem2011-10-22 23:55:00

Sensacja w Primera Division - Barcelona na Camp Nou bezbramkowo zremisowala z Sevillą. Klasę pokazał bramkarz gości - Javi Varas, broniąc w beznadziejnych sytuacjach, a w doliczonym czasie gry obronił karnego egzekwowanego przez Mesiego! Zanim gwiazda katalońskiego klubu podeszła do "jedenastki", nerwowo nie wytrzymał Kanoute, który nie mógł pogodzić się z decyzją arbitra. Uderzył w twarz Fabregasa i ujrzał czerwoną kartkę. I choć była już 95 minuta, to po chwili Sevilla kończyła potyczkę w dziewiatkę, wszka drugi żółty kartonik ujrzał Fernando Navarro.

Wpadkę "Barcy" wykorzystał madrycki Real, który wysoko wygrał na wyjeździe z Malagą 4-0. Hat-trickiem popisał sie Cristiano Ronaldo, a uczynił to w ciągu zaledwie 14 minut.