Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Reprezentacja > Wiadomości reprezentacja
Jerzy Brzęczek przed meczem z Izraelem2019-11-12 22:16:00

Ostatnie dwa spotkania zostały biało-czerwonym do rozegrania w kwalifikacjach EURO 2020 - z Izraelem i Słowenią. – To dla nas bardzo ważne spotkania, wyjdziemy z myślą o zwycięstwie. Sytuacja w Izraelu nie zmienia naszych treningów. Przygotowujemy się tak, jak wcześniej sobie założyliśmy – powiedział trener reprezentacji Polski.


Jerzy Brzęczek:

O przygotowaniach do meczu z Izraelem:

- Sytuacja w Izraelu nie zmienia naszych planów treningowych. Przygotowujemy się do meczów tak, jak wcześniej ustaliliśmy. Niezależnie od tego, gdzie ten mecz zostanie rozegrany. Nie patrzymy na to, co będzie na mistrzostwach Europy. Przed nami jeszcze dwie konfrontacje, eliminacje jeszcze się nie zakończyły. To bardzo ważne mecze dla nas. Na murawę wyjdziemy z myślą o zwycięstwie. Spotkanie z Izraelczykami jest dla nas bardzo ważne. Tym bardziej z takim przeciwnikiem, bo patrząc na turniej EURO, możemy być w grupie z dwoma gospodarzami. To spotkanie eliminacyjne o punkty jest dla nas istotne i prestiżowe. To taka dodatkowa motywacja. Z mojego punktu, wolałbym, żeby mecz był w Izraelu. Ale tak jak powiedział Zbigniew Boniek – bezpieczeństwo jest najważniejsze.


O Łukaszu Piszczku:

- To wspaniały człowiek i genialny piłkarz. Przeszedł do historii polskiej i światowej piłki. Można powiedzieć, że to żyjąca legenda. To zawodnik, który zaczął wyznaczać trendy na swojej pozycji. Łukasz ma niesamowity charakter, doskonale rozumie taktykę, co w przyszłości będzie bardzo potrzebne. Patrząc i słuchając go, myślę, że będzie chciał pracować jako trener. I będzie bardzo dobrym szkoleniowcem.  


O stanie zdrowotnym kadrowiczów:

- Krychowiak, Rybus i Milik zmagają się z urazami. Grzesiek jest po bardzo nieprzyjemnym upadku. Twierdzi, że jest wszystko w porządku i w środę będzie u nas. Czekamy na niego, po rozmowie z lekarzem będziemy mieć jasność czy nie będzie zagrożenia jego zdrowia. Wiem, że chce być z nami i pomóc drużynie. Jeśli chodzi o Rybusa, ma kłopot z mięśniem dwugłowym i musimy poczekać na dalsze wyniki. Milik od niedzieli jest w trakcie zabiegów. Oczywiście sztab medyczny robi wszystko, żeby był do naszej dyspozycji.


pzpn.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty