Strona główna > Piłka nożna > Liga Mistrzów > Wiadomośći liga mistrzów
LM: Tylko Glik w półfinale?2017-04-13 07:32:00

Kontuzjowany Lewandowski nie zagrał w przegranym meczu Bayernu z Realem, Borussia z Piszczkiem uległa Monaco, gdzie podporą defensywy jest Glik. Wiele wskazuje na to, że tylko on spośród polskich piłkarzy wystąpi w półfinale Ligi Mistrzów.

2-3 Kagawa 84

Łukasz Piszczek (Borussia) i Kamil Glik (Monaco) zagrali cały mecz. Gole na 1-3 padł po błędzie Piszczka. Widzów 65 849. Rewanż 19 kwietnia.

Bayern Monachium - Real Madryt 1-2 (1-0)

1-0 Vidal 25

1-1 Ronaldo 47

1-2 Ronaldo 77

Vidal (Bayern) nie wykorzystał karnego w 45+1. minucie, strzelił nad poprzeczką. Od 61. minuty Bayern grał w dziesiątkę, czerwoną kartkę(dwie żółte) zobaczył Javi Martínez. Ronaldo został pierwszym piłkarzem, który w klubowych rozgrywkach UEFA zdobył 100 goli. Bayern grał bez kontuzjowanych Lewandowskiego i Hummelsa. Widzów 70 tys.