Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 25 lipca2021-07-24 06:31:00

4.55-5.25 TVP 1: Olimpiada w Tokio 2020: Polska - Serbia w koszykówce 3x3, na żywo;

5-5.55 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: gimnastyka sportowa kobiet, na żywo;

5.25-6 TVP 1: Olimpiada w Tokio 2020: judo, taekwondo, boks, na żywo;

5.55-10.05 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: kajakarstwo górskie, taekwondo, szermierka, na żywo;

6-8.55 TVP 1: Olimpiada w Tokio 2020: kajakarstwo górskie, szermierka, judo, strzelectwo, na żywo;

6-10.30 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020, kolarstwo - wyścig ze startu wspólnego kobiet, na żywo;

7-9 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020, koszykówka 3x3, na żywo;

8.55-10 TVP 1: Olimpiada w Tokio 2020: siatkówka plażowa (Grzegorz Fijałek/Michał Bryl), na żywo;

10-11.10 TVP 1: Olimpiada w Tokio 2020: boks, szermierka, na żywo;

10.30-12.30 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020, koszykówka 3x3, na żywo;

11-12 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: szermierka, boks, na żywo;

11.30-14 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Gstaad, na żywo;

11.35-12.10 TVP 1: Olimpiada w Tokio 2020: ROC - Polska w koszykówce 3x3, na żywo;

12-13.55 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: pływanie, taekwondo, boks, na żywo;

12-14.40 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020, kolarstwo - pływanie, na żywo;

12.25-13.35 TVP 1: Olimpiada w Tokio 2020: judo, boks, na żywo;

13-14 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020, siatkówka plażowa, na żywo;

13.55-14.30 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: szermierka, na żywo;

14-16 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020, koszykówka 3x3, na żywo;

14.30-16.30 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020, Brazylia - Korea Płd. siatkarek, na żywo;

14.55-17.10 Canal+ Sport: Piast Gliwice - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

15-16 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: siatkówka plażowa, na żywo;

15.55-17 TVP 1: Olimpiada w Tokio 2020: szermierka, na żywo;

16-18.45 nSport: Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

17-19 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Gdyni, finał na żywo;

17.25-19.30 Canal+ Sport: Śląsk Wrocław - Warta Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

18.45-21.15 nSport: Apator Toruń - Motor Lublin (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

18.50-21 Polsat Sport News: Fastav Zlin - Slavia Praga (iga czeska, na żywo);

19.55-22 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

20-22 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Umag, na żywo;

20-22 Polsat Sport: Studio Tokio, na żywo;

23.30-2 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020, finał triathlonu mężczyzn, na żywo;

00.05-2 Polsat Sport Extra: New England Revolution - FC Montreal (MLS, na żywo);

1.30-5 Eurosport 2: Olimpiada w Tokio 2020, skateboarding, na żywo;

1.55-3 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: siatkówka plażowa, na żywo;

2-3.30 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020, wioślarstwo, na żywo;

2.35-4.45 TVP 1: Olimpiada w Tokio 2020: wioślarstwo, siatkówka plażowa, na żywo;

3.25-5 TVP Sport: Olimpiada w Tokio 2020: pływanie, na żywo;

3.30-5.45 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020, pływanie, na żywo;

5.45-7 Eurosport 1: Olimpiada w Tokio 2020, boks, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty