Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Środa, 2 grudnia2020-12-01 07:08:00

13.45-17.30 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

17.30-20.30 Polsat Sport Extra: Asseco Resovia - Warta Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-19.30 Polsat Sport News: Palmberg Schwerin - Savino del Bene Scandicci (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: Stal Mielec - Piast Gliwice (1/16 finału Pucharu Polski, na żywo);

17.55-20 TVP Sport: Wigry Suwałki - Górnik Polkowice (2. liga piłkarska, na żywo);

18.40-20.30 Eurosport 2: Aalborg Handbold - Barcelona (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

19-20.50 Polsat Sport Premium 1: Istanbul Basaksehir - RB Lipsk (Liga Mistrzów, na żywo);

19-20.50 Polsat Sport Premium 2: FK Krasnodar - Stade Rennais (Liga Mistrzów, na żywo);

19.30-22.30 Polsat Sport News: CEZ Karlovarsko - Trentino Itas (Liga Mistrzów siatkarzy, na żywo);

19.45-0.30 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

20.30-22.50 Polsat Sport: Arka Gdynia - Korona Kielce (1. liga piłkarska, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport Extra: Developers SkyRes Rzeszów - Unet e-work Busto Arsizo (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

20.50-22.50 TVP 1, Polsat Sport Premium 1: Manchester Utd - Paris St Germain (Liga Mistrzów, na żywo);

20.50-22.50 Polsat Sport Premium 2: Borussia Dortmund - Lazio Rzym (Liga Mistrzów, na żywo);

20.50-22.50 Polsat Sport Premium 3: Juventus Turyn - Dynamo Kijów (Liga Mistrzów, na żywo);

20.50-22.50 Polsat Sport Premium 4: Sevilla FC - Chelsea Londyn (Liga Mistrzów, na żywo);

20.50-22.50 Polsat Sport Premium 5: Ferencvaros Budapeszt - Barcelona (Liga Mistrzów, na żywo);

20.50-22.50 Polsat Sport Premium 6: Club Brugge KV - Zenit St Petersburg (Liga Mistrzów, na żywo);

21.15-23.15 SportKlub: Real Madryt - TD Systems Baskonia (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

22.55-1.10 TVP Sport: Liga Mistrzów - skróty, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty