Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 15 października2017-10-14 10:43:00

4-8.30 Polsat Sport Extra: motocyklowe MŚ - Grand Prix Japonii, na żywo;

8-10.25 Polsat Sport News: turniej tenisowy WTA w Tiencinie, na żywo;

9.30-12 Eurosport 2: lekkoatletyka - maraton w Amsterdamie, na żywo;

10.30-13.40 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Szanghaju, na żywo;

10.30-12.50 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Hongkongu, na żywo;

11.30-14 Eurosport 1: kolarstwo - Wyścig Dookoła Turcji, na żywo;

11.55-13.55 Eleven Extra: Eibar - La Coruna (liga hiszpańska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports: Fiorentina - Udinese (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Anwil Włocławek - Rosa Radom (Polska Liga Koszykarzy, na żywo);

14.25-16.25 Canal+: Brighton & Howe Albion - Everton (Premiership, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport Extra: Venlo - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Extra: Sampdoria Genua - Atalanta (liga włoska, na żywo);

15-17 Eurosport 1: turniej tenisowy WTA w Linzu, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sports: Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

15.55-18 TVP Sport: Gwardia Opole - Benfica Lizbona (2. runda elimin. Pucharu EHF piłkarzy ręcznych, na żywo);

16.10-18.10 Eleven: Girona - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

16.30-18.30 SportKlub: Sturm Graz - Austria Wiedeń (liga austriacka, na żywo);

16.55-18.55 Canal+ Sport 2: Southampton - Newcastle Utd (Premiership, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports: Werder Brema - Borussia M-gladbach (Bundesliga, na żywo);

17.55-19.55 Polsat Sport News: Sparta Praga - Viktoria Pilzno (liga czeska, na żywo);

17.55-19.55 Canal+: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Extra: Malaga - Leganes (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

18.55-21 Eleven, Canal+ Sport: PGE Vive Kielce - Veszprem (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport: MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka (Liga Siatkarek, na żywo);

20-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.40-22.40 Eleven: Betis - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports: Inter Mediolan - AC Milan (liga włoska, na żywo);

22-22.30 TVP Sport: Sportowa niedziela, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty