Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Odeszli z Sandecji: Baran, Bielica, Dudzic, Kanach, Klichowicz i Szeliga2020-08-09 18:01:00

W ostatnim czasie kilku czołowych zawodników Sandecji Nowy Sącz przedłużyło kontrakty, z kolei część piłkarzy pożegnała się z zespołem. 


Z klubem z miasta nad Dunajcem żegna się Krzysztof Baran. 30-letni bramkarz trafił do naszego zespołu przed rozpoczęciem ubiegłego sezonu z GKS-u Katowice. Rozegrał jedno spotkanie w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi oraz jedno w Pucharze Polski. 


Wypożyczenia zakończyły się dla dwóch podstawowych młodzieżowców z poprzedniej kampanii. Daniel Bielica po rozegraniu 34 spotkań dla Sandecji powraca do Górnika Zabrze, z kolei Radosław Kanach, który zaliczył 53 występy dla "Biało-Czarnych" powalczy o pierwszy skład w Cracovii.


Po dwóch sezonach z Sandecją pożegnał się Mateusz Klichowicz. Napastnik w 63 meczach zdobył dla zespołu 11 bramek, a obecnie będzie bronił barw II-ligowej Chojniczanki.


IV-ligowy Lubań Maniowy zdecydował się pozyskać Michała Szeligę. Urodzony w Nowym Sączu zawodnik nie rozegrał żadnego spotkania w Fortuna 1 Lidze w ubiegłym sezonie. Z kolei po 5 owocnych latach drużynę opuszcza Bartłomiej Dudzic. Popularny "Dudzio" ubierał koszulkę Sandecji 132 razy, zdobywając 15 bramek i notując 13 asyst.


sandecja.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty