Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Garbarnia po raz trzeci zwycięska2019-08-19 07:55:00

W 4. kolejce II ligi piłkarskiej Garbarnia wygrała wyjazdowy mecz z Legionovią 2-0. To trzecie kolejne zwycięstwo Brązowych.


17.09.2019: Legionovia Legionowo – Garbarnia Kraków 0-2 (0-1)

0-1 Kamil Słoma 25

0-2 Michał Feliks 90+

Sędziował Dawid Bukowczan (Żywiec). Żółte kartki: Podliński, Będzieszek, Zaklika, Waleńcik – Kostrubała, Kozioł, Kowalski, Mruk. Czerwone kartki: Janković (Legionovia, 79) i Marcin Sasal (trener Legionovii, 39).

LEGIONOVIA: Stefaniak – Będzieszak (62 Zembrowski), Waleńcik, Choroś (82 Gajewski), Straus – Małek (60 Imiela), Zaklika (83 Wawrzynowicz), Jankovic, Koziara, Więdłocha – Podliński.

GARBARNIA: Kozioł – Kowalski, Duda, Masiuda, Mruk, Marszalik – Szewczyk (69 Wyjadłowski), Kuczak, Kostrubała (58 Kołbon), Słoma (60 Górecki) – Wójcik (65 Feliks).


Jak padły bramki:

0-1

Szewczyk dokładnym podaniem spod linii bocznej obsłużył Słomę, a ten strzałem głową ulokował futbolówkę w siatce.

0-2

W doliczonym czasie gry na prawym skrzydle znalazł się Marszalik i zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Piłkę zmierzającą w światło bramki, ręką zagrał jeden z defensorów, a sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Jakub Kowalski, po którego strzale futbolówka odbiła się od poprzeczki i powróciła na boisko. Jako pierwszy dopadł do niej Michał Feliks i skierował ją do siatki. Sędzia główny odgwizdał pozycję spaloną napastnika, a na boisku zapanowała dezorientacja. Po konsultacji z arbitrem bocznym uznał bramkę i wskazał na środek boiska.


garbarnia.krakow.pl, ST


garbalegionovia.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty