Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > V liga (Nowy Sącz-Tarnów)

Iskra Tarnów - Olimpia Pisarzowa 2-3 (0-1)

1-1 D. Żak 62
2-1 Syrowy 70
2-2 Kurzeja 89
2-3 R. Augustyn 90+2

Sędziował Marcin Przysiężniak (Kraków). Żółte Katki: Cierpich, D. Mruk - Kociołek, Kulis, M. Dudek, R. Augustyn. Widzów 100.
ISKRA: Kasprzyk - D. Mruk, W. Mruk, J. Żak, R. Cierpich - D. Żak - Guzy (60 Pałach), Barwacz, R. Gajda (87 Lech), Kozioł (42 Foszt) - Syrowy.
OLIMPIA: Oleksy - D. Dudek, Kurzydło, Stróżak, Krawczyk - M. Dudek, Kamiński, Pajda (80 Schreiner), D. Augustyn (90 Szabla) - Kulis (60 R. Augustyn), Kociołek (65 Kurzeja).

Znaczny wpływ na grę Iskry miała zmiana ustawienia piłkarzy na boisku przez tymczasowego trenera Michała Marca. Spotkanie z równie walecznymi gośćmi z Pisarzowej zakończyło się porażką tarnowian 2-3, choć do 89 minuty prowadzili 2-1.
w końcówce meczu Iskra cofnęła się do defensywy; wytrwała do 89 minuty, kiedy po wrzutce z prawej flanki Dawida Augustyna bramkę głową zdobył Bogdan Kurzeja. Jakby tego było mało, w podobnej akcji - trzy minuty później - zwycięską bramkę zdobył Rafał Augustyn, który po przyjęciu piłki w polu karnym z półobrotu strzelił w "długi róg" bramki Iskry.
Więcej na: iskra.tarnow.pl