Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Seniorzy > B klasa (Olkusz I)
Licencja Bukowianki zawieszona przez WD MZPN2012-02-24 20:19:00

Wydział Dyscypliny MZPN podjął decyzję, iż z dniem 23 lutego 2012 zawiesza licencję dla LKS Bukowianka Bukowno (V liga krakowska).


Wniosek do postępowania dyscyplinarnego skierowała Komisja ds. Licencji Klubowych w wyniku postępowania wyjaśniającego prowadzonego od grudnia przez Wydział Gier. Zawieszenie licencji oznacza, iż klub Bukowianka nie posiada obecnie uprawnień do występów w rozgrywkach ligowych pod auspicjami MZPN. Wydział Dyscypliny może odwiesić licencję po spełnieniu wszystkich warunków wymienionych w orzeczeniu przesłanym do klubu.

Bukowianka Bukowno występuje w krakowskiej klasie okręgowej (grupa I), zaś II zespół seniorów klubu został wcześniej, decyzją Komisji Dyscypliny Podokręgu Olkusz, wycofany z rozgrywek klasy B w rundzie jesiennej 2011/2012 w wyniku trzech nie rozegranych meczów z winy klubu.

Jednocześnie Wydział Gier MZPN informuje, że decyzja w sprawie Bukowianki nie ma jeszcze mocy prawnej dla wycofania zespołu z rozgrywek klasy okręgowej, klub ma prawo wnieść odwołanie w regulaminowym terminie do II instancji związkowej.

mzpnkrakow.pl
REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty