Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Małopolska > Seniorzy > A klasa (Kraków I)

Partyzant Dojazdów - Michałowianka Michałowice 4-3 (1-1)

2-2 M. Gajek 68
2-3 Halota 75
3-3 Wójcik 80
4-3 M. Gajek 90 (karny)
Sędziował Grzegorz Dubiel. Żółte kartki: Mikołajczyk, Chłoń - Zębala. Czerwona kartka: Socha (M, 90). Widzów 200.
PARTYZANT
: Nowak, Chłoń, Rutkowski (80 Olesiński), Chrząszcz (40 Pierwoła), Stelmachowski (46 Kanior), Tomczuk, M. Gajek, Trepka, J. Gajek (70 Wójcik), Musiał, Mikołajczyk.
MICHAŁOWIANKA: Zieliński, Socha, Jabłoński, Siejko, Zębala (85 Karpierz), Klęk (81 Dobaj), Rechemtiuk, A. Kopeć, Halota, Radzeń (74 Winecki), Z. Kopeć.

Takie mecze chciałoby się oglądać jak najczęściej. Dużo bramek, emocje do samego końca, ogromna dramaturgia, słowem, dobre widowisko piłkarskie.
W I połowie oba zespoły zadały sobie po jednym ciosie. Gola dla gospodarzy zdobył Stelmachowski, głową po centrze z kornera. Rywale niebawem wyrównali.
Wielkie emocje nastąpiły dopiero w ostatnich 30 minutach. 1-2, ale miejscowi doprowadzają do remisu, po ładnym strzale Mateusza Gajka z wolnego z 20 m w "okienko". Później 2-3 i znowu remis 3-3. Losy meczu rozstrzygnęły się w ostatniej minucie. Po dośrodkowaniu Mikołajczyka z rzutu rożnego M. Gajek głową skierował piłkę do bramki gości, ale Socha zatrzymał futbolówkę ręką. Obrońca Michałowianki dostał oczywiście czerwoną kartkę, a gospodarze dostali karnego, którego bezbłędnie wykonał M. Gajek. Tym sposobem Partyzant zwyciężył 4-3.