Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > Futbol mlodzieżowy
Trwają halowe mistrzostwa Krakowa Elity2018-12-16 13:56:00

Na sztucznym boisku pod balonem Com-Com Zone w Krakowie przy ul. Ptaszyckiego rozegrano w sobotę kolejne mecze halowych mistrzostw Krakowa Elity.


 TRAMPKARZE (każdy z każdym)  

1. Progres       4   9   26-22
2. AP 21          4   7   23-12
3. Wisła           4   6   23-16
4. Orzeł           4   6   15-18
5. Górnik         4   6   13-16
6. Krakus         4   1   12-28

24 listopada 2018 (sobota) 
8:00-8:40 Wisła - Górnik 4-1
8:45-9:25 AP 21 - Krakus 4-4
9:30-10:10 Progres - Orzeł 7-3

2 grudnia 2018 (niedziela) 
8:00-8:40 Górnik - AP 21 2-7
8:45-9:25 Progres - Wisła 1-13
9:30-10:10 Orzeł - Krakus 4-3

9 grudnia 2018 (niedziela) 
8:00-8:40 AP 21 - Progres 3-4
8:45-9:25 Krakus - Górnik 2-6
9:30-10:10 Wisła - Orzeł 4-5

15 grudnia 2018 (sobota)
8:00-8:40 Progres - Krakus 14-3
8:45-9:25 Wisła - AP 21 2-9
9:30-10:10 Orzeł - Górnik 3-4

5 stycznia 2019 (sobota) 
8:00-8:40 Krakus - Wisła
8:45-9:25 Górnik - Progres
9:30-10:10 AP 21 - Orzeł

Udział biorą: AS Progres Kraków, Wisła Kraków, AP 21 Kraków, Krakus Nowa Huta, Górnik Wieliczka, Orzeł Myślenice

  MŁODZIKI (każdy z każdym)  

1. Wisła             4   9   27-9
2. AP 21            4   9   18-3
3. Progres          4   9   18-9
4. Cracovia        4   6     8-10
5. Bronowianka  4   6     9-14
6. Dalin             4   6    11-17
7. Pcimianka      4   3    10-21
8. Krakus           4   0     0-18

24 listopada 2018 (sobota) 
10:15-10:55 AP 21 - Krakus 3-0
11:00-11:40 Bronowianka - Wisła 4-2
11:45-12:25 Cracovia - Progres 3-4
12:30-13:10 Pcimianka - Dalin 2-3

2 grudnia 2018 (niedziela)
10:15-10:55 Progres - Pcimianka 4-5
11:00-11:40 Wisła - Cracovia 6-2
11:45-12:25 AP 21 - Bronowianka 10-1 
12:30-13:10 Krakus - Dalin 0-6

9 grudnia 2018 (niedziela)
10:15-10:55 Bronowianka - Krakus 4-0
11:00-11:40 Cracovia - AP 21 1-0
11:45-12:25 Pcimianka - Wisła 2-9
12:40-13:10 Dalin - AS Progres 1-5

15 grudnia 2018 (sobota)
10:15-10:55 Krakus - Progres 0-5 wo (brak Krakusa)
11:00-11:40 Wisła - Dalin 10-1
11:45-12:25 AP 21 - Pcimianka 5-1
12:40-13:10 Bronowianka - Cracovia 0-2

5 stycznia 2019 (sobota)
10:15-10:55 Cracovia - Krakus
11:00-11:40 Pcimianka - Bronowianka 
11:45-12:25 Dalin - AP 21
12:40-13:10 Progres - Wisła

2 lutego 2019 (sobota)
8:00-8:40 Krakus - Wisła
8:45-9:25 AP 21 - Progres
9:30-10:10 Bronowianka - Dalin
10:15-10:55 Cracovia - Pcimianka

9 lutego 2019 (sobota)
8:00-8:40 Pcimianka - Krakus
8:45-9:25 Dalin - Cracovia
9:30-10:10 Progres - Bronowianka
10:15-10:55 Wisła - AP 21

Udział biorą: AP 21 Kraków, Bronowianka Kraków, Cracovia, Pcimianka Pcim, Dalin Myślenice, AS Progres Kraków, Wisła Kraków i Krakus Nowa Huta

(ST)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty