Strona główna > Główna środek > I liga
Niedosyt w Niecieczy2018-10-24 21:54:00

W zaległym spotkaniu 14. kolejki Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisował 1-1 ze Stomilem Olsztyn.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Stomil Olsztyn 1-1 (0-0)

1-0 Roman Gergel 52

1-1 Miłosz Trojak 84

Sędziował Jacek Małyszek (Lublin). Żółte kartki: Szeliga - Kuban, Nowacki. Widzów 1128.

BBT: Trela - Szeliga, Szarek, Putiwcew, Mikovic – Kalisz (46 Skóraś), Jovanovic, Wlazło (79 Stefanik), Kupczak, Gergel – Gutkovskis (3 Kiełb).

STOMIL: Skiba - Bucholc, Sołowiej, Wełnicki, Kuban - Kun, Trojak, Paweł Głowacki (63 Stromecki), Lech, Tanczyk (74 Piotr Głowacki) - Śledź (79 Mętlicki).

Wynik ustalony został w drugiej połowie. W 52. minucie Piotr Wlazło przejął piłkę i zagrał do Romana Gergela, który strzałem po ziemi pokonał golkipera gości. W 84. minucie uderzeniem z 18 metrów do kapitulacji bramkarza gospodarzy zmusił Miłosz Trojak.