Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Grzegorz Stańczuk dyrektorem Marketingu i Sponsoringu PZPN2021-09-16 23:42:00

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że Grzegorz Stańczuk jako dyrektor będzie odpowiadał za marketing i sponsoring federacji.


Grzegorz Stańczuk to manager z wieloletnim doświadczeniem. Przez cztery lata pracował w spółce Ekstraklasa SA, gdzie jako zastępca dyrektora ds. sponsoringu zajmował się obsługą kluczowych partnerów biznesowych piłkarskiej spółki, m.in.: PKO Bank Polski, Totalizatora Sportowego, Orlenu, Oshee, Stihl czy Aztorinu. W Ekstraklasie SA odpowiedzialny był również za tworzenie i wdrożenie koncepcji marketingowych dla spółki oraz partnerów biznesowych.


W 2019 roku objął stanowisko prezesa zarządu klubu piłkarskiego Arka Gdynia, który występował w PKO Bank Polski Ekstraklasie. Przez kilka miesięcy miał okazję zarządzać profesjonalnym klubem oraz poznać piłkarskie środowisko.


W przeszłości przez ponad sześć lat pracował w największych sieciowych agencjach public relations (m.in. Havas Warsaw, TBWA), gdzie tworzył oraz wdrażał strategie dla marek globalnych oraz ogólnopolskich, takich jak Louis Vuitton Moët Hennessy, Samsung, Credit Agricole, Carlsberg, Energa, Warka, Desperados, Guinness Żywiec i Męskie Granie. Pracował także przy organizacji wielkich imprez sportowych: Samsung Irena Women’s Run, ENERGA Basket Cup, World Cyber Games oraz Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi.


Jako manager sportowy współpracował m.in. z Dariuszem Michalczewskim, Joanną Jędrzejczyk i Izu Ugonohem.


Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz ukończył studia podyplomowe z zarządzania i marketingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


pzpn.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty