Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Niższe ligi
II liga nie dla siatkarzy z Jasła
01.05.2010 16:00 -

Siatkarze STS-u Skarżysko-Kamienna utrzymali się w II lidze. W meczach barażowych pokonali MOSiR Gamrat Jasło lepszym bilansem małych punktów.

więcej »
Dziewczyny Grzyba blisko drugiej ligi
25.04.2010 17:23 - MS

Sukcesem zakończyła się wyprawa do Jawora siatkarek Bolesława Rzeszów. Sponsorem tej drużyny jest Andrzej Grzyb, który wspiera młodzież, wyręczając w tej materii tradycyjnie opieszałe miasto. Za dwa tygodnie rewanż w Rzeszowie. Są ogromne szanse na awans do drugiej ligi.

więcej »
PODKARPACIE - III liga siatkarek i siatkarzy (1/2 finału o awans do II ligi)
14.03.2010 21:35 - JCZ

W podkarpackiego kwartetu rywalizującego o awans do II ligi, przez półfinałowe sito przedostały się dwie ekipy: siatkarze MOSiR-u Jasło i siatkarki Bolesława Rzeszów. Jaślanie o drugoligową promocję zagrają za 2 tygodnie w stolicy, z kolei rzeszowianki będą gospodyniami finałowego turnieju.

więcej »
GRZEGORZ WISZ: Z tej mąki będzie chleb
11.03.2010 10:39 - Tomasz Czarnota

Nie tylko seniorski zespół Asseco Resovii jest powodem do dumy dla podkarpackich fanów siatkówki. Coraz głośniej mówi się o drużynach młodzieżowych, które sięgają po najwyższe laury na ogólnopolskiej arenie. Jednym ze współautorów sukcesów młodych siatkarzy Resovii jest Grzegorz Wisz. Trener rocznika kadetów w rozmowie z portalem sportowetempo.pl opowiada o systemie szkolenia, znajomości z Janem Górskim i bokserskich korzeniach.

więcej »
Tomasz Głód po fantastycznym debiucie: nauczyciele chyba wybaczą...
07.01.2010 16:40 -

Gdy dowiedział się, że wystąpi w Lidze Mistrzów, nie spał całą noc, a na drugi dzień nie poszedł do szkoły. Krzysztof Ignaczak bardzo go chwalił, tak jak trener Ljubo Travica, który nie zwykł wystawiać indywidualnych laurek. Przeczytaj wywiad z libero Asseco Resovii Tomaszem Głodem. Absolutnym debiutantem, wychowankiem rzeszowskiego klubu.

więcej »
Resoviacka młodzież wygrywa w Bielsku
05.01.2010 13:01 -

Siatkarze AKS Resovia (rocznik 1995), podopieczni Sebastiana Warchałowskiego, zwyciężyli w turnieju młodzików Bielsko-Biała Cup. W finale rzeszowianie pokonali 2-1 włoski zespół VG Falconara. Trzecie miejsce zajęli resoviacy z rocznika 1996 prowadzeni przez Bartłomieja Skowrona i Łukasza Dołowackiego.

więcej »
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty