Kiosk
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
- Małopolska chciałaby grać...
- Nie ma decyzji w sprawie III ligi i klas niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- VI Ogólnopolski Omnibus Sportowy
- Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych: 45 pytań i odpowiedzi
- Adam Sokołowski po raz 27. mistrzem Polski kibiców!
- Wyłoniono finalistów Mistrzostw Polski Kibiców Sportowych 2024
- 47. MPKS, pytania dodatkowe
- Uwaga, kibice! Dogrywka w 47. MPKS!
- 47. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Dzierżoniów 2024
- Rozgrzewka kibiców przed Omnibusem
W sobotę 23 czerwca, na boisku Jadwigi w krakowskim Parku Krowoderskim, odbędzie się całodniowy ogólnopolski turniej o Puchar Prezesa Elektrociepłowni Kraków. Na starcie stanie 13 zespołów młodzików z rocznika 2000 (i młodsi) - 10 z Małopolski, 2 ze Śląska i 1 z Warszawy.
.
I LETNI TURNIEJ O PUCHAR PREZESA ELEKTROCIEPŁOWNI KRAKÓW - Kraków, 23.06.2012
UCZESTNICY:
AKADEMIA PIŁKARSKA 21
BOREK KRAKÓW
GKS KATOWICE
CRACOVIA
MKS HALNIAK MAKÓW PODHALAŃSKI
MMKS PODHALE NOWY TARG
MOKSiR CHRZANÓW
SPMTS HUTNIK I KRAKÓW
SPMTS HUTNIK II KRAKÓW
UKS 293 WARSZAWA
ŻAPN ŻYWIEC
PKS JADWIGA I KRAKÓW
PKS JADWIGA II KRAKÓW
Organizatorzy:
Parafialny Klub Sportowy Jadwiga Kraków, Szkółka Piłkarska Inter Campus Polska
Kontakt i informacje:
Łukasz Szewczyk 606 25 39 08, szewcu3@op.pl
Magdalena Czepiec 517 95 04 86, wachalka@wp.pl
Termin i miejsce:
23.06.2012
Boisko sportowe PKS Jadwiga Kraków, Park Krowoderski
Rozpoczęcie turnieju: 8.00
Zakończenie: 18.30
Uczestnictwo:
W turnieju uczestniczą drużyny kategorii wiekowej młodzików, rocznik 2000 i młodsi.
Drużyny występują w składach maksymalnie 14-osobowych.
System rozgrywek:
Zespoły zostaną podzielone na 3 grupy - A (5 drużyn), B (4 drużyny), C (4 drużyny) i rozegrają mecze w grupach systemem każdy z każdym.
Z grup awansują zespoły zajmujące miejsca 1-2, tworzą dwie grupy półfinałowe – D (A1, B2, C1), E (A2, B1, C2) i grają każdy z każdym.
Zespoły z miejsca 3 z grupy D i E grają o miejsca 5/6
Zespoły z miejsca 2 z grupy D i E grają o miejsce 3/4
Zespoły z miejsca 1 z grupy D i E grają o miejsce 1/2
Zespoły wychodzące z grup A, B i C z miejsc 3-4 tworzą dwie grupy - F (A3, B4, C3) i G (A4, B3, C4, A5) i grają każdy z każdym.
Zespół, który zajmie miejsce 4 w grupie G automatycznie zajmuje miejsce 13 w turnieju.
Zespoły z miejsca 3 z grupy F i H grają o miejsca 11/12
Zespoły z miejsca 2 z grupy F i H grają o miejsca 9/10
Zespoły z miejsca 1 z grupy F i H grają o miejsca 7/8
Przepisy gry:
Na boisku zespoły występują w składzie 6+1
Mecze rozgrywane są równolegle na dwóch boiskach trawiastych o wymiarach 60x40m
Czas gry: 2x10 minut + przerwa na zmianę stron
Piłka nożna nr 4
Zmiany zawodników mogą być dokonywane w sposób hokejowy
Bramkarz wprowadza piłkę do gry (również z gry) tylko ręką (całe boisko), zakaz gry nogą z ręki.
Pozostałe przepisy zgodne z przepisami MZPN dla kategorii młodzik.
Punktacja:
Za wygrany mecz przyznawane są 3 punkty, za remis 1 punkt.
O kolejności w grupie decydują:
- zdobyte punkty,
- przy równej ilości punktów bezpośredni mecz
- różnica bramek
- przy równej różnicy bramek większa ilość bramek strzelonych
- jeżeli w przypadku wyczerpania ww. możliwości nie można ustalić kolejności w grupie następuje strzelanie rzutów karnych w liczbie 3, jeżeli seria 3 rzutów karnych nie przyniesie rozstrzygnięcia, strzelamy po 1 aż do uzyskania przewagi
- jeżeli 3 lub więcej zespołów ma taką samą ilość punktów tworzy się dodatkową tabelę, w której uwzględnia się wyniki tylko pomiędzy zainteresowanymi zespołami
Kary dyscyplinarne:
Upomnienie, kary czasowe 2, 3 minuty.
Nagrody:
Puchary i medale dla pierwszych trzech drużyn występujących w turnieju.
Dyplomy dla wszystkich drużyn.
Statuetki dla najlepszego strzelca, najlepszego zawodnika i najlepszego bramkarza turnieju.
Nagrody rzeczowe.
Sprawy finansowe:
Wszystkie koszty związane z organizacją turnieju pokrywają organizatorzy. Uczestnicy wpłacają wpisowe w wysokości 250 zł od zgłoszonej drużyny. Potwierdzenie wpłaty w formie KP na miejscu lub rachunku, który zostanie wysłany pocztą. Koszt przejazdu na turniej pokrywają uczestnicy.
Sponsor główny:
Elektrociepłownia Kraków S.A.
Dodatkowe informacje:
- Uczestnicy ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie.
- Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne nieszczęśliwe zdarzenia wynikłe w czasie trwania rozgrywek.
- Obowiązuje strój sportowy.
- Za szkody wyrządzone przez zawodników odpowiadają materialnie ich opiekunowie.
- Zobowiązuje się zawodników i opiekunów do bezwzględnego utrzymania porządku w miejscu rozgrywek piłkarskich.
- Uczestnicy turnieju powinni posiadać ważne badania lekarskie (za ich brak odpowiada trener drużyny)
- Każdy uczestnik winien posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem.
- Zawodnicy i opiekun otrzymają napoje oraz słodki poczęstunek.
- Na miejscu będzie grill, gdzie drużyny będą mogły zamówić ciepły posiłek.
- Wszystkie sprawy wynikłe w trakcie rozgrywek, a nie ujęte w regulaminie rozpatrywane będą przez organizatorów.
Harmonogram turnieju
8.00 UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE TURNIEJU
8.15 LOSOWANIE GRUP
8.30 MECZE GRUPOWE
BOISKO A BOISKO B
1 8:30 A1-A2 B1-B2
2 8:55 C3-C4 A3-A4
3 9:20 B3-B4 A1-A5
4 9:45 A2-A3 C2-C3
5 10:10 A4-A5 B1-B4
6 10:35 C1-C4 A1-A3
7 11:00 B2-B3 A2-A5
8 11:25 C1-C2 A1-A4
9 11:50 A3-A5 B1-B3
10 12:15 C2-C4 A2-A4
11 12:40 B2-B4 C1-C3
13.00 MECZE PÓŁFINAŁOWE
GRUPA D GRUPA E GRUPA F GRUPA G
A1 A2 A3 A4
B2 B1 B4 B3
C1 C2 C3 C4
A5
BOISKO A BOISKO B
12 13.20 B3-C4 A4-A5
13 13.45 B4-C3 B1-C2
14 14.10 B2-C1 B3-A5
15 14.35 A2-C2 A3-C3
16 15.00 A4-C4 A1-C1
17 15.25 C4-A5 A4-B3
18 15.50 A3-B4 A2-B1
19 16.15 A1-B2
16.40 MECZE O MIEJSCA
BOISKO A BOISKO B
20 16.40 11/12 F3-G3 9/10 F2-G2
21 17.00 7/8 F1-G1 5/6 D3-E3
22 17.25 3/4 D2-E2
23 17.50 1/2 D1-E1 FINAŁ
18.30 Uroczyste zakończenie turnieju
WIADOMOŚCI
- Olimpic ogłasza nabór młodzieży
- Otwarte treningi AP 21
- Puchar Prezesa Elektrociepłowni Kraków dla AP 21
- 12-latkowie zagrają o Puchar Prezesa Elektrociepłowni Kraków
- REKRUTACJA do Szkoły Mistrzostwa Sportowego - dodatkowy termin
- Wkrótce Letni Turniej o Puchar Prezesa Elektrociepłowni Kraków
- SMS Cracovia Cup dla Jadwigi, Damian Matyja idzie w ślady ojca (FOTO)
- Prądniczanka - Clepardia (FILM Z MECZU)
- Małe EURO - Gołcza 2012
- Szkoła Mistrzostwa Sportowego tworzy drużynę trampkarzy
- Olimpic - Bronowianka (FOTO)
- REKRUTACJA DO SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
- Gołcza: Małe Euro 13-latków
- Olimpic - Trójka (FOTO)
- Wawel - Olimpic (FOTO)
- Konsultacje roczników 1998, 1999 i 2000
- Olimpic - Prądniczanka (FOTO)
- 19 kwietnia - Dzień Otwarty SMS dla szkół podstawowych
- Dzień otwarty SMS-u
- SMS zaprasza szkoły podstawowe na Turniej "Orła Białego"
- Miechów: Jadwiga przed Jadwigą
- Gołcza: Triumf młodzików Hutnika
- Sukces Szkółki Piłkarskiej Borku we Włoszczowie
- Młodzieżowe terminarze w styczniu, lutym i marcu
- Turniej 11-latków o Puchar Prezesa EC Kraków
- Akademia 2011 Cup: Triumf Dalinu i UKS Trzebinia
- Srebro 11-latków Hutnika w Silver Cup
- Albertus zaprasza na turnieje
- Silver Cup 2011
- Prawie 200 drużyn w Halowych Mistrzostwach Krakowa!
- Juventa Starachowice zaprasza na młodzieżowe turnieje
- W listopadzie siedem turniejów "Akademia 2011 Cup"
- Puchar im. Juliana Mytnika dla Krakowa
- Za miesiąc 51. Halowe Mistrzostwa Krakowa
- Krakowska Jesienna Liga Deichmanna: Słonie i Gepardy triumfatorami
- Krakowska Jesienna Liga Deichmanna - w niedzielę ostatnie rozstrzygnięcia
- Krakowska Liga Jesienna Deichmanna na półmetku
- Akademia Piłkarska Gołcza już działa
- Bronowianka - Cracovia III (FOTO)
- Krakowska Jesienna Liga Deichmanna: mocne Słonie, Gepardy i Tygrysy
- Byli zawodnicy Pogoni będą prowadzić Akademię Piłkarską w Gołczy
- Francesco Toldo spotkał się z Jadwigą
- Deichmann Krakowska Liga Jesienna zaprasza: Ostatnia szansa na zapis
- Nabór do Szkoły Futbolu Staniątki
- Sporting Lizbona pierwszy, Akademia piąta
- Olimpic - Karpaty (FOTO)
- Krakowska Liga Jesienna Deichmann 2011 zaprasza!
- Młodzicy w dziesiątkę (ZOBACZ REGULAMIN)
- Nabór do Prądniczanki
- Inter Campus zaprasza dzieci i młodzież
starsze wiadomości >>>