Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2022/2023 > Klasa Okręgowa Kraków 2 2022/2023
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Wieczysta II Kraków 7 21 41:5 7 0 0 3 9 24:3 3 0 0 4 12 17:2 4 0 0
2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 7 18 18:6 6 0 1 4 9 8:2 3 0 1 3 9 10:4 3 0 0
3 Bronowianka Kraków 7 16 12:12 5 1 1 2 6 4:2 2 0 0 5 10 8:10 3 1 1
4 Prądniczanka Kraków 7 15 29:10 5 0 2 4 6 16:9 2 0 2 3 9 13:1 3 0 0
5 Kabel Kraków 7 13 14:8 4 1 2 3 4 3:3 1 1 1 4 9 11:5 3 0 1
6 Skawinka Skawina 7 11 10:10 3 2 2 4 7 7:7 2 1 1 3 4 3:3 1 1 1
7 Kaszowianka Kaszów 7 11 10:13 3 2 2 4 4 6:13 1 1 2 3 7 4:0 2 1 0
8 Pogoń Skotniki Kraków 7 10 13:11 3 1 3 3 4 4:4 1 1 1 4 6 9:7 2 0 2
9 Partyzant Dojazdów 7 9 11:9 2 3 2 3 5 4:2 1 2 0 4 4 7:7 1 1 2
10 AP Kmita Zabierzów 7 6 12:15 2 0 5 4 3 7:10 1 0 3 3 3 5:5 1 0 2
11 Piast Wołowice 7 5 12:21 1 2 4 3 3 6:6 1 0 2 4 2 6:15 0 2 2
12 Prokocim Kraków 7 2 2:26 0 2 5 4 1 1:15 0 1 3 3 1 1:11 0 1 2
13 Grębałowianka Kraków 7 1 7:23 0 1 6 4 1 5:12 0 1 3 3 0 2:11 0 0 3
14 Cedronka Wola Radziszowska 7 1 7:29 0 1 6 4 0 3:12 0 0 4 3 1 4:17 0 1 2
kolejka 1:
1 AP Kmita Zabierzów 1:5 Wieczysta II Kraków 2022-08-1311:00
2 Prądniczanka Kraków 9:2 Piast Wołowice 2022-08-1310:00
3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2:0 Partyzant Dojazdów 2022-08-1317:30
4 Prokocim Kraków 0:3 Kabel Kraków 2022-08-1311:00
5 Grębałowianka Kraków 0:0 Cedronka Wola Radziszowska 2022-08-1317:00
6 Kaszowianka Kaszów 1:1 Bronowianka Kraków 2022-08-1318:00
7 Skawinka Skawina 0:3 Pogoń Skotniki Kraków 2022-08-1317:00
kolejka 2:
8 Wieczysta II Kraków 3:1 Pogoń Skotniki Kraków 2022-08-2011:00
9 Bronowianka Kraków 2:1 Skawinka Skawina 2022-08-2017:00
10 Cedronka Wola Radziszowska 0:1 Kaszowianka Kaszów 2022-08-2117:00
11 Kabel Kraków 2:1 Grębałowianka Kraków 2022-08-2117:30
12 Partyzant Dojazdów 1:1 Prokocim Kraków 2022-08-2016:00
13 Piast Wołowice 1:5 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-08-2116:00
14 AP Kmita Zabierzów 1:2 Prądniczanka Kraków 2022-08-2011:00
kolejka 3:
15 Prądniczanka Kraków 1:3 Wieczysta II Kraków 2022-08-2720:00
16 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 1:0 AP Kmita Zabierzów 2022-08-2711:00
17 Prokocim Kraków 1:1 Piast Wołowice 2022-08-2716:00
18 Grębałowianka Kraków 2:5 Partyzant Dojazdów 2022-08-2817:00
19 Kaszowianka Kaszów 2:4 Kabel Kraków 2022-08-2814:00
20 Skawinka Skawina 4:3 Cedronka Wola Radziszowska 2022-08-2817:00
21 Pogoń Skotniki Kraków 1:2 Bronowianka Kraków 2022-08-2717:30
kolejka 4:
22 Wieczysta II Kraków 8:1 Bronowianka Kraków 2022-09-0411:00
23 Cedronka Wola Radziszowska 1:4 Pogoń Skotniki Kraków 2022-09-0417:00
24 Kabel Kraków 1:1 Skawinka Skawina 2022-09-0417:00
25 Partyzant Dojazdów 0:0 Kaszowianka Kaszów 2022-09-0315:00
26 Piast Wołowice 5:0 Grębałowianka Kraków 2022-09-0416:00
27 AP Kmita Zabierzów 5:0 Prokocim Kraków 2022-09-0317:00
28 Prądniczanka Kraków 2:3 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-09-0220:00
kolejka 5:
29 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 0:2 Wieczysta II Kraków 2022-09-1011:00
30 Prokocim Kraków 0:4 Prądniczanka Kraków 2022-09-1016:00
31 Grębałowianka Kraków 2:5 AP Kmita Zabierzów 2022-09-1017:00
32 Kaszowianka Kaszów 3:1 Piast Wołowice 2022-09-1114:00
33 Skawinka Skawina 1:1 Partyzant Dojazdów 2022-09-1017:00
34 Pogoń Skotniki Kraków 1:0 Kabel Kraków 2022-09-1017:00
35 Cedronka Wola Radziszowska 0:3 Bronowianka Kraków 2022-09-1116:30
kolejka 6:
36 Wieczysta II Kraków 13:1 Cedronka Wola Radziszowska 2022-09-1813:00
37 Kabel Kraków 0:1 Bronowianka Kraków 2022-09-1816:00
38 Partyzant Dojazdów 3:1 Pogoń Skotniki Kraków 2022-09-1715:00
39 Piast Wołowice 0:1 Skawinka Skawina 2022-09-1816:00
40 AP Kmita Zabierzów 0:3 Kaszowianka Kaszów 2022-09-1710:00
41 Prądniczanka Kraków 4:1 Grębałowianka Kraków 2022-09-1710:00
42 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 5:0 Prokocim Kraków 2022-09-1716:00
kolejka 7:
43 Prokocim Kraków 0:7 Wieczysta II Kraków 2022-09-2416:00
44 Grębałowianka Kraków 1:2 Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-09-2416:00
45 Kaszowianka Kaszów 0:7 Prądniczanka Kraków 2022-09-2514:00
46 Skawinka Skawina 2:0 AP Kmita Zabierzów 2022-09-2410:00
47 Pogoń Skotniki Kraków 2:2 Piast Wołowice 2022-09-2411:00
48 Bronowianka Kraków 2:1 Partyzant Dojazdów 2022-09-2416:00
49 Cedronka Wola Radziszowska 2:4 Kabel Kraków 2022-09-2516:00
kolejka 8:
50 Wieczysta II Kraków Kabel Kraków 2022-10-0220:00
51 Partyzant Dojazdów Cedronka Wola Radziszowska 2022-10-0115:00
52 Piast Wołowice Bronowianka Kraków 2022-10-0216:00
53 AP Kmita Zabierzów Pogoń Skotniki Kraków 2022-10-0111:00
54 Prądniczanka Kraków Skawinka Skawina 2022-10-0110:00
55 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Kaszowianka Kaszów 2022-10-0112:00
56 Prokocim Kraków Grębałowianka Kraków 2022-10-0116:00
kolejka 9:
57 Grębałowianka Kraków Wieczysta II Kraków 2022-10-0816:00
58 Kaszowianka Kaszów Prokocim Kraków 2022-10-0914:00
59 Skawinka Skawina Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-10-0916:00
60 Pogoń Skotniki Kraków Prądniczanka Kraków 2022-10-0815:30
61 Bronowianka Kraków AP Kmita Zabierzów 2022-10-0811:00
62 Cedronka Wola Radziszowska Piast Wołowice 2022-10-0911:00
63 Kabel Kraków Partyzant Dojazdów 2022-10-0915:45
kolejka 10:
64 Wieczysta II Kraków Partyzant Dojazdów 2022-10-1620:00
65 Piast Wołowice Kabel Kraków 2022-10-1615:30
66 AP Kmita Zabierzów Cedronka Wola Radziszowska 2022-10-1514:45
67 Prądniczanka Kraków Bronowianka Kraków 2022-10-1510:00
68 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Pogoń Skotniki Kraków 2022-10-1515:00
69 Prokocim Kraków Skawinka Skawina 2022-10-1515:30
70 Grębałowianka Kraków Kaszowianka Kaszów 2022-10-1515:30
kolejka 11:
71 Kaszowianka Kaszów Wieczysta II Kraków 2022-10-2314:00
72 Skawinka Skawina Grębałowianka Kraków 2022-10-2215:30
73 Pogoń Skotniki Kraków Prokocim Kraków 2022-10-22
74 Bronowianka Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-10-2215:00
75 Cedronka Wola Radziszowska Prądniczanka Kraków 2022-10-22
76 Kabel Kraków AP Kmita Zabierzów 2022-10-2211:00
77 Partyzant Dojazdów Piast Wołowice 2022-10-2214:00
kolejka 12:
78 Wieczysta II Kraków Piast Wołowice 2022-10-3020:00
79 AP Kmita Zabierzów Partyzant Dojazdów 2022-10-2914:45
80 Prądniczanka Kraków Kabel Kraków 2022-10-2910:00
81 Orzeł Piaski Wielkie Kraków Cedronka Wola Radziszowska 2022-10-2912:00
82 Prokocim Kraków Bronowianka Kraków 2022-10-2915:00
83 Grębałowianka Kraków Pogoń Skotniki Kraków 2022-10-2915:00
84 Kaszowianka Kaszów Skawinka Skawina 2022-10-2912:00
kolejka 13:
85 Skawinka Skawina Wieczysta II Kraków 2022-11-0514:00
86 Pogoń Skotniki Kraków Kaszowianka Kaszów 2022-11-05
87 Bronowianka Kraków Grębałowianka Kraków 2022-11-0515:00
88 Cedronka Wola Radziszowska Prokocim Kraków 2022-11-05
89 Kabel Kraków Orzeł Piaski Wielkie Kraków 2022-11-0511:00
90 Partyzant Dojazdów Prądniczanka Kraków 2022-11-0514:00
91 Piast Wołowice AP Kmita Zabierzów 2022-11-0614:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty