Strona główna > Piłka nożna > Euro 2012
Błaszczykowski: Szkoda, że tak krótko trwała ta przygoda
16.06.2012 23:16 -

Jakub Błaszczykowski, kapitan polskiej reprezentacji, nie mógł po porażce z Czechami znaleźć słów: - Były piękne chwile w naszej grze, ale nie osiągnęliśmy celu, więc nasza ocena będzie negatywna.

więcej »
Smuda: To koniec mojej przygody z reprezentacją
16.06.2012 22:58 -

- To koniec mojej przygody z reprezentacją, mam kontrakt do końca Euro 2012. Dziękuję zawodnikom, PZPN, kibicom, którzy nas tak wspierali - oświadczył po odpadnięciu z ME trener Polaków Franciszek Smuda.

więcej »
Grecy wyeliminowali Rosjan!
16.06.2012 22:43 -

Sensacja w Warszawie. Niedoceniani Grecy pokonali faworyzowaną Rosję 1-0, eliminując ją z mistrzostw Europy! Do ćwierćfinału awansowała drużyna Hellady!

więcej »
Czesi grają dalej, Polska odpada z Euro 2012!
16.06.2012 22:37 -

Polska przegrała 0-1 z Czechami w ostatnim meczu grupy A Euro 2012 i odpadła z turnieju. Wszystko było w polskich rękach, ale trzeba było wygrać we Wrocławiu... Gola na wagę awansu do ćwierćfinału z pierwszego miejsca w grupie zdobył dla Czech Petr Jiracek w 72 minucie meczu. Z 2. miejsca w grupie awansowali Grecy. FOTO

więcej »
EURO z Krakowa Jerzego Cierpiatki (8): Ratownik Walcott, jurność „Galijskiego Koguta”
16.06.2012 15:09 -

Na gruncie zupełnie nowej sytuacji politycznej zrodziły się dawno temu wątpliwości, wbrew komunistycznej propagandzie, czy to akurat manewr marszałka Koniewa uratował Kraków. W przypadku wczorajszego meczu Anglii ze Szwecją sprawa jest jasna. Zastąpieniem Milnera Walcottem uratował Hodgson Albion.

więcej »
Trzy Lwy pożegnały Trzy Korony
15.06.2012 22:58 -

Po niesłychanie widowiskowym meczu Anglia pokonała Szwecję 3-2. Ekipie Trzech Lwów do awansu do ćwierćfinału EURO wystarczy remis w ostatnim spotkaniu z Ukrainą. Trzy Korony, po drugiej porażce, nie mają już szans na wyjście z grupy.

więcej »
Polacy trenowali w komplecie, ale wciąż są zagadki przed meczem z Czechami
15.06.2012 21:45 -

Reprezentacja Polski w komplecie trenowała dziś we Wrocławiu, gdzie w sobotę o godz. 20.45 zagra  z Czechami o ćwierćfinał ME. Jednak trener Franciszek Smuda dopiero w dniu meczu będzie wiedział, na kogo naprawdę może liczyć.

więcej »
Burza z piorunami nad Donieckiem
15.06.2012 20:51 -

Ukraina doznała zasłużonej porażki z Francją 0-2, trójkolorowi oddali 11 celnych strzałów, gospodarze tylko 2. Mecz został przerwany w 5. minucie z powodu burzy z piorunami, ale po godzinie grę wznowiono.

więcej »
"Polska wygra z Czechami"
15.06.2012 16:09 -

Josip Simunić, najbardziej doświadczony piłkarz reprezentacji Chorwacji (95 meczów w kadrze) w finałach Euro 2012 przesiaduje na ławce rezerwowych, ale przyjmuje to z pokorą i czeka na swoją szansę. – Przecież się nie obrażę. Uważam, że każdy rezerwowy jest częścią naszej drużyny narodowej – podkreśla obrońca Dinamo Zagrzeb, który wcześniej występował m.in. w Hamburger SV, Hercie Berlin, Hoffenheim.

więcej »
EURO z Krakowa Jerzego Cierpiatki (7): Pożegnanie z „Trapem”, cisza mądrego Beli
15.06.2012 14:53 -