Kiosk
- Rozmowa z Moniką Kobylińską
- PIŁKA RĘCZNA. Biało-czerwoni bohaterami transferów
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Adam Sokołowski po raz 28. mistrzem Polski kibiców sportowych
- 48. MP Kibiców Sportowych już w sobotę w Gostyniu
- Ćwierćwiecze super kibica Stanisława Sienkiewicza
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski Mistrzem Mistrzów, podziękowania dla Stanisława Sienkiewicza
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025, eliminacje cd.
- OMNIBUS SPORTOWY. Kolejny triumf Adama Sokołowskiego
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025
43-krotny reprezentant Polski Jakub Wawrzyniak przeszedł w poniedziałek pomyślnie testy medyczne i podpisał umowę z Lechią Gdańsk. Kontrakt 31-letniego obrońcy będzie obowiązywał do końca czerwca 2017 roku. Będzie występował z numerem 3 na koszulce.
Wawrzyniak przychodzi do Gdańska z rosyjskiego Amkara Perm, gdzie występował od początku 2014 r. i rozwiązał kontrakt. Łącznie w rosyjskiej ekstraklasie rozegrał 15 spotkań, zdobywając jedną bramkę, a decydujący wpływ na ilość występów miała kontuzja.
W polskiej ekstraklasie grał przede wszystkim w stołecznej Legii. Łącznie w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju ma na koncie 151 występów i 7 zdobytych bramek. Właśnie z Legią wiążą się jego największe sukcesy. Z tą drużyną czterokrotnie zdobywał Puchar Polski, raz superpuchar i dwukrotnie tytuł mistrza kraju.
Wawrzyniak od 2006 r. rozegrał również 43 spotkania w drużynie narodowej, gdzie raz wpisał się na listę strzelców.
lechia.pl