Kiosk
- Rozmowa z Moniką Kobylińską
- PIŁKA RĘCZNA. Biało-czerwoni bohaterami transferów
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Adam Sokołowski po raz 28. mistrzem Polski kibiców sportowych
- 48. MP Kibiców Sportowych już w sobotę w Gostyniu
- Ćwierćwiecze super kibica Stanisława Sienkiewicza
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski Mistrzem Mistrzów, podziękowania dla Stanisława Sienkiewicza
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025, eliminacje cd.
- OMNIBUS SPORTOWY. Kolejny triumf Adama Sokołowskiego
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025
18-letni napastnik Górnika Zabrze Arkadiusz Milik przechodzi do Bayeru Leverkusen. Reprezentant Polski podpisał kontrakt do 30 czerwca 2018 roku. Rozpocznie przygotowania z nowym zespołem 3 stycznia w portugalskim Lagos.
- Milik to obecnie chyba największy talent w polskiej piłce. On już zdobył miejsce w reprezentacji Polski, a ma dopiero 18 lat. Nasi trenerzy Sascha Lewandowski i Sami Hyypiä będą go delikatnie wprowadzali do zespołu. Jestem pewien, że w przyszłości będziemy mieli z niego wiele pożytku - powiedział dla oficjalnej strony Bayeru dyrektor sportowy klubu, Rudi Voeller.
Milik oglądał sobotni mecz Bayeru z HSV , wygrany 3:0 i podkreśla, że to spotkanie utwierdziło go w przekonaniu, że podjął dobrą decyzję. - Poziom gry i atmosfera na stadionie bardzo mi się spodobały. Bayer najbardziej dał mi odczuć, że zależy mu na moim przyjściu. Mogę tu zrobić duży krok do przodu - powiedział dla www.bayer04.de.
Transfer potwierdził też klub Zabrza. Jego wiceprezes Krzysztof Maj przyznał, że Milik jest najdroższym zawodnikiem w historii Górnika. Miał zostać sprzedany za 2,6 mln euro. Na transferze zarobi nie tylko Górnik,ale i Rozwój Katowice, z którego napastnik przyszedł do Zabrza.
ST/bayer04.de/gornikzabrze.pl



