Kiosk
- Rozmowa z Moniką Kobylińską
- PIŁKA RĘCZNA. Biało-czerwoni bohaterami transferów
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Adam Sokołowski po raz 28. mistrzem Polski kibiców sportowych
- 48. MP Kibiców Sportowych już w sobotę w Gostyniu
- Ćwierćwiecze super kibica Stanisława Sienkiewicza
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski Mistrzem Mistrzów, podziękowania dla Stanisława Sienkiewicza
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025, eliminacje cd.
- OMNIBUS SPORTOWY. Kolejny triumf Adama Sokołowskiego
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025
Polski Związek Piłki Nożnej otrzymał od wojewody mazowieckiego prawomocne pozwolenie na budowę nowej siedziby, która ma powstać w warszawskiej dzielnicy Wilanów, u zbiegu ulic Resorowej i Lentza.
27 kwietnia 2012 r. PZPN złożył wniosek o wydanie pozwolenia na budowę siedziby. 12 lipca prezydent m.st. Warszawy zatwierdził projekt budowlany i udzielił pozwolenia na budowę. 1 października projekt budowlany zatwierdził i udzielił pozwolenia na budowę wojewoda mazowiecki. Decyzja jest prawomocna.
Nowa siedziba PZPN będzie biurowcem klasy A, z garażem podziemnym i towarzyszącą mu infrastrukturą. Budynek nawiązuje swoją formą do stadionu piłkarskiego. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Warbud SA, współpracującą z biurem architektonicznym Konior Studio, które zaprojektowało budynek.
pzpn.pl


