Kiosk
- Rozmowa z Moniką Kobylińską
- PIŁKA RĘCZNA. Biało-czerwoni bohaterami transferów
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Adam Sokołowski po raz 28. mistrzem Polski kibiców sportowych
- 48. MP Kibiców Sportowych już w sobotę w Gostyniu
- Ćwierćwiecze super kibica Stanisława Sienkiewicza
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski Mistrzem Mistrzów, podziękowania dla Stanisława Sienkiewicza
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025, eliminacje cd.
- OMNIBUS SPORTOWY. Kolejny triumf Adama Sokołowskiego
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025
Jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych Leszek Kuzaj miał wypadek w Krakowie. Przed północą na ulicy Jurajskiej, aby uniknąć potrącenia pieszego, zjechał z drogi i uderzył w słup. Rajdowiec z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala - podało RMF24.
Według relacji Kuzaja, tuż przez jego porsche wtargnął nagle mężczyzna. By go nie potrącić, rajdowiec odbił kierownicą i wpadł na słup. Pieszy uciekł z miejsca wypadku. Kuzaj, który trafił do szpitala, po opatrzeniu powierzchownej rany, wypisał się na własne życzenie.
Przypomnijmy, że w marcu Leszek Kuzaj został poraniony maczetami przez dwóch napastników obok siedziby jednej z firm na obrzeżach Krakowa. Według relacji rajdowca, dwaj mężczyźni zaczęli się awanturować i rozbijać szyby w samochodzie zaparkowanym przed budynkiem. Wtedy właśnie Kuzaj postanowił interweniować.
rmf24.pl


