Kiosk
- Rozmowa z Moniką Kobylińską
- PIŁKA RĘCZNA. Biało-czerwoni bohaterami transferów
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Adam Sokołowski po raz 28. mistrzem Polski kibiców sportowych
- 48. MP Kibiców Sportowych już w sobotę w Gostyniu
- Ćwierćwiecze super kibica Stanisława Sienkiewicza
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski Mistrzem Mistrzów, podziękowania dla Stanisława Sienkiewicza
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025, eliminacje cd.
- OMNIBUS SPORTOWY. Kolejny triumf Adama Sokołowskiego
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025
Wiceprezes Legii Warszawa - Leszek Miklas - poinformował po meczu Legia - Polonia Bytom, że Maciej Skorża pozostanie szkoleniowcem warszawskiego zespołu w przyszłym sezonie.
- Od wielu tygodni w mediach pojawiło się mnóstwo spekulacji na temat tego, kto poprowadzi zespół Legii w przyszłym sezonie. Po serii bardzo nieudanych meczów na początku rundy wiosennej również i my zastanawialiśmy się, kto powinien być trenerem Legii. Teraz możemy już uciąć wszelkie spekulacje - szkoleniowcem Legii pozostaje pan Maciej Skorża - powiedział na konferencji prasowej Leszek Miklas.
- Nie ukrywam, że negocjacje z panem Vladimirem Weissem były zaawansowane, ale pogodzenie funkcji selekcjonera reprezentacji Słowacji i trenera Legii Warszawa było nie do zaakceptowania zarówno przez nas, jak i słowacki związek piłki nożnej - przyznał wiceprezes Legii. - Ten sezon był dość dziwny. Patrząc tylko na zdobycz punktową, ten sezon nie był chwałą dla Legii. Zanotowaliśmy jedenaście porażek, co jest najgorszym wynikiem od lat. Walczy się jednak o tytuły, a Legia zdołała wywalczyć Puchar Polski. Zajęliśmy miejsce na podium Ekstraklasy. Zarówno wśród nas, jak i kibiców nie ma ani zachwytu, ani tragedii. Jeśli w sztabie szkoleniowym będą jakieś rotacje, to raczej kosmetyczne, które usprawnią jego działanie. Dojdzie do kilku zmian w zespole. Niektórym zawodnikom kończą się kontrakty i odejdą z Legii. Zaczniemy o tym mówić najpóźniej po rozpoczęciu przygotowań. Prowadzimy rozmowy z Jakubem Wawrzyniakiem i wydaje się, że osiągniemy porozumienie. Niewykluczone, że zarówno on, jak i Tomasz Kiełbowicz pozostaną w Legii - powiedział wiceprezes Legii.
legia.com


