Kiosk
- Rozmowa z Moniką Kobylińską
- PIŁKA RĘCZNA. Biało-czerwoni bohaterami transferów
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Adam Sokołowski po raz 28. mistrzem Polski kibiców sportowych
- 48. MP Kibiców Sportowych już w sobotę w Gostyniu
- Ćwierćwiecze super kibica Stanisława Sienkiewicza
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski Mistrzem Mistrzów, podziękowania dla Stanisława Sienkiewicza
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025, eliminacje cd.
- OMNIBUS SPORTOWY. Kolejny triumf Adama Sokołowskiego
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025
Urszula Radwańska odpadła w pierwszej rundzie kwalifikacji turnieju WTA w Rzymie (pula nagród 2 mln dolarów). Krakowianka skreczowała w II secie meczu z Poloną Hercog ze Słowenii z powodu kontuzji.
Młodsza z sióstr Radwańskim przegrała pierwszego seta 3-6, a w drugim przy stanie 3-4 zrezygnowała z gry z powodu bólu biodra. W Rzymie będzie grać także Agnieszka Radwańska, została rozwiaona z nr 8 i w I rundzie turnieju głównego ma wolny los, po czym trafia na zwyciężczynię meczu Jeleny Wiesniny z kwalifikantką.
Przez pierwszę rundę eliminacji turnieju ATP (2,75 mln euro) w Rzymie przebrnął Łukasz Kubot. Pokonał Portugalczyka Frederico Gila 6-3, 7-6.
st


