Kiosk
- Rozmowa z Moniką Kobylińską
- PIŁKA RĘCZNA. Biało-czerwoni bohaterami transferów
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Adam Sokołowski po raz 28. mistrzem Polski kibiców sportowych
- 48. MP Kibiców Sportowych już w sobotę w Gostyniu
- Ćwierćwiecze super kibica Stanisława Sienkiewicza
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski Mistrzem Mistrzów, podziękowania dla Stanisława Sienkiewicza
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025, eliminacje cd.
- OMNIBUS SPORTOWY. Kolejny triumf Adama Sokołowskiego
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025

Mariusz Wlazły został MVP mistrzostw świata siatkarzy, które przez trzy tygodnie odbywały się w Polsce. W nagrodę dostał czek o wysokości 30 tys. dolarów.

Po 40 latach polscy siatkarze znowu mistrzami świata! W katowickim Spodku biało-czerwoni pokonali dziś w finałowym meczu Brazylię 3-1 (18-25, 25-22, 25-23, 25-22)! Spotkanie oglądał prezydent RP Bronisław Komorowski, który wręczał podczas ceremonii zakończenia Mundialu złote medale naszej drużynie.
Mistrzostwa świata siatkarzy odbywają się w Polsce. Mecze pierwszej fazy grupowej toczyły się w czterech miastach: Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Krakowie. Druga faza odbywała się w Bydgoszczy, Łodzi, Katowicach i Wrocławiu, a trzecia w Łodzi i Katowicach.

Wisła - Legia 0-3 w hitowym meczu 9. kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Biała Gwiazda straciła przodownictwo w tabeli na rzecz warszawian.

W niedzielnym finale siatkarskich mistrzostw świata Polska zagra z Brazylią. W sobotę, w półfinale, biało-czerwoni pokonali w Katowicach Niemcy 3-1.
Agnieszka Radwańska przegrała w ćwierćfinale turnieju tenisowego w Seulu z reprezentującą USA Varvarą Lepchenko 7-6 (7-4), 2-6, 2-6. Mecz trwał 2 godziny i 7 minut.

Polska pokonała Rosję 3-2 i z pierwszego miejsca w grupie H awansowała do półfinału mistrzostw świata, w którym zmierzy się z Niemcami. Już prowadzenie biało-czerwonych 2-0 oznaczało, że w weekend walczyć będą w Katowicach o medale.
Legia Warszawa pokonała KSC Lokeren 1-0 w pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Europy. Bramkę dla mistrzów Polski zdobył niezawodny Miroslav Radovic.
Od sezonu 2015/2016 obowiązywać będzie nowa formuła Młodzieżowej Ligi UEFA, wezmą w niej udział 64 zespoły - tak zdecydował dziś Komitet Wykonawczy UEFA podczas posiedzenia w Nyonie.