Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Wiadomości PN Małopolska 2011/2012
24 piłkarzy na pierwszym treningu Unii Tarnów2012-07-04 22:45:00

24 piłkarzy pojawiło się na pierwszym treningu Unii Tarnów rozpoczynającym przygotowania do  drugoligowego sezonu.


Na zajęciach prowadzonych przez trenera Daniela Bartkowskiego (w zastępstwie za Tomasza Kijowskiego) pojawili się zawodnicy występujący w Unii w poprzednim sezonie oraz powracający do gry po kontuzji, jak i wypożyczenia z innych klubów. W najbliższych dniach pojawią się również nowi piłkarze, którzy byli już sprawdzani pod koniec czerwca w testowych meczach z Igloopolem Dębica i Okocimskim Brzesko oraz nowi, testowani piłkarze. Na najbliższą sobotę zaplanowano pierwszy mecz sparingowy w którym "Jaskółki" zmierzą się na wyjeździe z innym drugoligowcem, Stalą Rzeszów.

Obecni byli: bramkarze Tomasz Libera, Dominik Pietuch, Rafał Zaworski i Rafał Stylski oraz Kamil Pawlak (powrót po kontuzji), Łukasz Kazik, Paweł Węgrzyn, Marcin Furmański, Łukasz Jamróg, Robert Witek, Kamil Wilk, Adrian Ślęzak, Sergiusz Kostecki, Dawid Sojda, Szymon Adamski, Sławomir Matras, Roger Radliński, Jakub Wróbel, Łukasz Popiela, Piotr Orlik, Dawid Nowak, Maciej Gurgul, Marcin Szczerba oraz Piotr Drozdowicz (powrót z Rzemieślnika Pilzno).
zksunia.tarnow.pl




WIADOMOŚCI

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty