Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > I liga > Wiadomości I liga
JUŻ OFICJALNIE: Odwołane mecze II ligi jeszcze jesienią, walkowery Olimpii, Sandecja też gra
17.11.2009 21:19 -

Zaległe mecze 19. kolejki II ligi odbędą się 21 listopada o godz. 12. Także I-ligowa Sandecja zagra zaległy mecz z Flotą Świnoujście w sobotę o godz. 12. Decyzje zapadły dziś na posiedzeniu Wydziału Gier PZPN.

więcej »
Łapa pozostanie trenerem łęcznian
17.11.2009 11:31 -
więcej »
Najlepsi strzelcy I ligi
16.11.2009 12:25 -
więcej »
Alex Prus ze Stalowej Woli najlepszym piłkarskim sędzią w USA
12.11.2009 20:14 - Paweł Bialic

W Polsce piłkarskich sędziów aresztują, w Stanach Zjednoczonych - nagradzają. Pochodzący ze Stalowej Woli 45-letni Alex Prus został właśnie najlepszym arbitrem zawodowej Major League Soccer.

więcej »
Kołc odchodzi z Pogoni
10.11.2009 12:35 - ASInfo
więcej »
Baniak: Gramy o spokojną zimę
09.11.2009 19:39 - ASInfo
więcej »
Reprezentacyjny obrońca Litwy trenuje z Widzewem
09.11.2009 17:54 -

Tadas Kijanskas, 24-letni obrońca litewski trenował w poniedziałek z Widzewem Łódź - poinformowała oficjalna strona klubu.

więcej »
Stalowcy obiecują walkę, ale w Ząbkach o cuda niełatwo
06.11.2009 17:17 -

Kto tak pięknie gra, że trzecie miejsce w tabeli ma? Na koncie 30 punktów, a w składzie najskuteczniejszego piłkarza I ligi - nie, drodzy Państwo, to nie Górnik Zabrze ani ŁKS Łódź, lecz niedoceniany Dolcan z podwarszawskich Ząbek. Sobotni rywal przedostatniej Stali Stalowa Wola, który na własnym boisku w tym sezonie jeszcze nie przegrał. To pierwszy z dwóch pojedynków zaplanowanych awansem z rundy wiosennej.

więcej »
Wiosna w I lidze ma się zacząć 6 marca
04.11.2009 21:29 -
więcej »
Wietecha lepszy od Reissa, Stal nie dała się warciarzom
31.10.2009 16:10 -

Piotr Reiss w 319 meczach polskiej ekstraklasy strzelił 108 goli, w tym sezonie dla Warty - 8. Tomasza Wietechy "Reksio" pokonać jednak nie zdołał. Mimo dwóch wymarzonych wręcz okazji. Bramkarz Stali w kapitalnym stylu interweniował również po strzałach Tomasza Bekasa i Marcina Klatta. To jemu goście zawdzięczają remis.

więcej »

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty